-3,3 C
Rzeszów
sobota, 22 stycznia, 2022
+

  Ruszyły zapisy dla wystawców na tegoroczne Święto Paniagi

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rozpoczęły się zapisy na Trzeciomajowy Jarmark z okazji Święta Paniagi. Rzemieślnicy, artyści i rękodzielnicy mogą przesyłać zgłoszenia od dzisiaj od godziny dziesiątej.

  Tegoroczne Święto Paniagi jak co roku uświetni największy na Podkarpaciu Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych. Estrada Rzeszowska zaprasza wystawcow do przesyłania  zgłoszeń. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z informacjami, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: jarmarknapaniadze@gmail.com.

  W Jarmarku mogą wziąć udział firmy, ludzie z pasją, stowarzyszenia, fundacje lub inne instytucje, które mają do zaprezentowania ciekawą ofertę produktową lub usługową, wystawcy posiadający w swojej ofercie artykuły spożywcze oraz rękodzielnicy.

  Motyw przewodni tegorocznego jarmarku to: „Klimat Galicyjski”.

  Zgłoszenia można przysyłać od dziś (16 marca) od godziny 10:00 do godziny 15:00 w dniu 4 kwietnia. O przyjęciu wystawcy do uczestnictwa w jarmarku nie decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona.

  Regulamin oraz kartę zgłoszenia można odnaleźć tutaj: http://estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/swieto-paniagi-zgloszenia-na-jarmark,art669/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -