sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  To już ostatnie dni, by wybrać się do Galerii pod Ratuszem, przy ul. Rynek 1 na wyjątkową, intersującą wystawę zdjęć z ciekawymi efektami!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trwa obecnie, to znaczy została przedłużona, wystawa przedstawiająca interesujące, przerobione fotografie. Za „Krainę zmysłów 2” odpowiadają mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzeszowie dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych. Jest to druga taka edycja wystawy, która została zainicjowana rok temu, w tym samym miejscu. Prezentuje ona poczynania artystyczne wychowanków tej placówki. Jak widać, udało im się. Jeśli chodzi o garść praktycznych informacji, wystawa czynna była od 8 marca do 14 kwietnia, jednak przedłużona będzie do tego piątku, czyli do 19 kwietnia (dostępna będzie jeszcze przez dwa dni). Organizatorem całego przedsięwzięcia jest DPS przy ul. Załęskiej 7a w Rzeszowie.

  Kuratorami wystawy zostali – Anna Steliga – Prodziekan Kolegium Nauk Humanistycznych UR oraz Bartosz Nalepa – instruktor terapii w pracowni plastycznej DPS. Wystawa czynna będzie jeszcze do tego piątku w godzinach 14:00 – 17:00, a wstęp na nią jest całkowicie bezpłatny.

  Wszyscy zatem, którzy nie mieli wcześniej okazji zobaczyć tej wystawy, mają jeszcze kilka dni na to, by się tam wybrać. Prace prezentowane na ścianach mają głęboki przekaz, są oryginalne i ciekawe.

  Zobaczcie sami kilka zdjęć z całej wystawy, a także koniecznie odwiedźcie jeszcze galerię, by zobaczyć te arcydzieła na żywo, z bliska!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com