wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Studenci z Uniwersytetu Rzeszowskiego organizują zbiórkę dla schroniska „Kundelek”. Ty też możesz się przyłączyć do całej akcji!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego (SSUR) ogłosił akcję charytatywną o nazwie „Paka dla Zwierzaka”, która ma na celu wsparcie rzeszowskiego schroniska „Kundelek”. Każdego roku do tego miejsca trafiają liczne bezdomne i porzucone zwierzęta, potrzebujące podstawowych środków oraz opieki.

  Wolontariusze, pomimo swoich najlepszych chęci, często borykają się z brakiem niezbędnych artykułów, które pozwoliłyby zapewnić godziwe warunki przebywania zwierząt w schronisku oraz ułatwiły znalezienie im nowego domu. Dlatego też, SSUR zwraca się z gorącą prośbą do społeczności akademickiej oraz mieszkańców Rzeszowa o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

  Akcja „Paka dla Zwierzaka” trwa do 15 kwietnia i obejmuje zbiórkę następujących artykułów:

  – karma Hepatic dla psów,

  – karma Gastro dla kotów,

  – karma Gastro dla kociąt (zarówno sucha, jak i mokra),

  – karma Renal dla kotów,

  – mleko w proszku dla szczeniąt i kociąt,

  – środki czystości,

  – ręczniki (zarówno papierowe, jak i materiałowe),

  – koce (małe, polarowe),

  – rękawiczki lateksowe bezpudrowe,

  – szampony i odżywki dla psów.

  Wszystkie te artykuły można przekazywać do specjalnie oznaczonych pudełek, które znajdują się w budynkach Uniwersytetu Rzeszowskiego na al. Tadeusza Rejtana, ul. Marszałkowskiej, ul. Jałowej oraz ul. Ćwiklińskiej (D1 i D9). Plakaty informacyjne zostały umieszczone na każdym z tych miejsc, aby ułatwić lokalizację i zachęcić do włączenia się w pomoc.

  Ważne jest, aby przekazywane artykuły spełniały konkretne wymagania schroniska. Należy pamiętać, że niektóre przedmioty, takie jak kołdry, poduszki, dywany, materace i inne, nie zostaną zaakceptowane przez personel schroniska.

  Akcja „Paka dla Zwierzaka” to doskonała okazja, aby okazać solidarność i empatię wobec tych, którzy nie potrafią sami prosić o pomoc. Włączmy się razem, aby zapewnić bezdomnym zwierzętom godne warunki bytowania oraz szansę na znalezienie nowego, kochającego domu. Każda przekazana dawka wsparcia może uczynić ogromną różnicę w życiu tych niewinnych istot.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com