środa, 21 lutego, 2024
+

  Nowa Regionalna Izba Gospodarcza w Rzeszowie stwarza wspaniałe szanse dla przedsiębiorców z całego Podkarpacia!

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jedną z głównych misji organizacji samorządu gospodarczego w Polsce jest działanie i tworzenie warunków na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Podobnie działa nowo powstała Regionalna Izba Gospodarcza w Rzeszowie, która jest nie tylko prestiżową organizacją biznesu ale również innowacyjnym samorządem gospodarczym, dzięki któremu przedsiębiorcy wspólnie mogą uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości naszego regionu oraz całej Polski.

  Równie ważnymi celami dla organizacji są również sieciowanie i skalowanie biznesów, budowanie krajowych i międzynarodowych partnerstw, zwiększanie efektywności sprzedaży, budowanie strategii i wspólne pozyskiwanie dotacji rozwojowych.

  Dzięki Izbie można rozwinąć swój biznes!

  Izba już teraz zrzesza blisko 100 firm z terenu całego województwa podkarpackiego, a kolejne dziesiątki przedsiębiorstw, które zgłosiły chęć przystąpienia do organizacji są w trakcie procedowania członkostwa.

  Dodatkowo Izba jako jedyny podmiot w swoim rodzaju zaprosiła do partnerstwa jednostki samorządu terytorialnego; miasta i gminy oraz ambasady; misje dyplomatyczne i konsulów honorowych w celu budowania ponadregionalnych relacji.

  W ramach już prowadzonych działań reprezentacja Regionalnej Izby Gospodarczej w Rzeszowie w spotkała się z Panią Erin Nickerson – Konsul Generalną Stanów Zjednoczonych. Nawiązana została już również współpraca międzynarodowa z Niemcami, Francją, Czechami, Ukrainą, Austrią i Wielką Brytanią.

  Regionalna Izba Gospodarcza lepsza niż Kluby Biznesu

  Spośród szerokich działań RIG Rzeszów warto podkreślić organizowane cyklicznie spotkania przedsiębiorców, panele edukacyjne, wydarzenia międzynarodowe oraz konwenty branżowe. Izba Gospodarcza nadaje również nagrody i wyróżnienia, a jeśli jest taka potrzeba może również zabiegać o sprawy przedsiębiorców przed administracją publiczną.

  W porównaniu z Klubami Biznesu, które często zapewniają tylko kameralność i indywidualność, Izba Gospodarcza działa na szerszą skalę, wpływając na rozwój gospodarczy na różnych poziomach, współpracując przy tym z samorządem i ambasadami.

  Kobiece Liderki w każdym powiecie

  RIG Rzeszów to jedyna izba w Polsce, która w każdym powiecie posiada aktywne i wpływowe kobiety na szczytach budowanej sieci powiązań biznesowych. To nie tylko równość, ale również kobieca siła i otwartość na świat.

  Wielka Gala Biznesu!

  Już 7 grudnia 2023 roku w Hotelu Apart w Rzeszowie odbędzie się uroczysta Wielka Gala Otwarcia, w trakcie której zaprezentowani zostaną Liderzy Izby oraz harmonogram działań na 2024 rok, w tym między innymi zapowiedź wyjątkowych nagród dla Przedsiębiorców oraz przedstawicieli Samorządu Terytorialnego.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie https://rig.rzeszow.pl oraz https://www.facebook.com/rigrzeszow

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com