sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Wystartowały zgłoszenia na 13. Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM w Krośnie. To szansa, by pokazać się na scenie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Corocznie, miłośnicy tańca z całej Polski łączą siły i talenty, aby uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM w Krośnie. XIII edycja już rozpoczęta, a termin zgłoszeń właśnie się rozpoczął. Czy jesteś gotowy, by wziąć udział w tym tanecznym konkursie i powalczyć o nagrody?

  Festiwal INTERMEDIUM to wydarzenie otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Dzieci, młodzież, dorośli, soliści, duety, i zespoły taneczne – wszyscy są mile widziani na krośnieńskiej scenie. Organizatorzy szczególnie zachęcają zespoły taneczne działające w szkołach, domach kultury, klubach tanecznych oraz szkołach tańca do udziału. Nawet tancerze niezrzeszeni będą mogli się pokazać na scenie i zaprezentować swoje choreografie.

  Festiwal INTERMEDIUM oferuje szeroki wybór kategorii tanecznych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Możesz zatem tańczyć street dance, jazz, albo disco, czy modern dance. Niezależnie od wieku, od 7 do 30+, istnieje odpowiednia kategoria dla każdego. Czy masz 11 lat czy 35, tańczysz solo czy w grupie – INTERMEDIUM to wspaniała okazja, by pochwalić się swoim kunsztem tanecznym.

  W tegorocznej edycji Festiwalu INTERMEDIUM pojawia się nowa kategoria wiekowa – 30+. To świetna okazja dla dojrzałych tancerzy, którzy chcą podzielić się swoją pasją i doświadczeniem przed publicznością oraz jury. Czy czujesz, że twój taniec nabiera wyrazu i głębi z każdym rokiem? To czas, by pokazać światu, że wiek to tylko liczba, a pasja tańca nie znika, niezależnie od tego, ile masz lat!

  Proces zgłoszeń jest bardzo prosty. Wypełnij formularz elektroniczny na stronie festiwalu, który znajdziesz pod linkiem – https://www.rckp.krosno.pl/aktualnosc-1421-xiii_ogolnopolski_festiwal_tanca.html  i wyślij swoje zgłoszenie. Pamiętaj, że oprócz tego należy dosłać kartę zgłoszenia oraz informacyjną na adres organizatora pocztą elektroniczną. Termin zgłoszeń trwa od 22 kwietnia do 22 maja 2024 roku, więc nie zwlekaj z decyzją!

  INTERMEDIUM to nie tylko wyjątkowa okazja do prezentacji swoich umiejętności tanecznych. To także miejsce, gdzie można wymieniać pomysły i doświadczenia w pracy z zespołami tanecznymi, szczególnie tymi dziecięcymi i młodzieżowymi. Poprzez taniec rozwija się nie tylko technika, ale także wrażliwość estetyczna i umiejętność współpracy.

  XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM to niezwykłe wydarzenie, które co roku przyciąga coraz większą liczbę pasjonatów tańca. Czy w tym roku dołączysz do nich? Niezależnie od wieku czy stylu tanecznego, INTERMEDIUM oferuje miejsce dla każdego. Nie zwlekaj, zgłoszenia trwają tylko do 22 maja 2024 roku! Zapisz się już dziś i pokaż światu umiejętności, doświadczenie taneczne oraz talent i ciężką pracę związaną oczywiście z tańcem, na krośnieńskim parkiecie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com