20,4 C
Rzeszów
środa, 23 czerwca, 2021
+

  Komitet Ewy Leniart jako pierwszy zarejestrowany do wyborów

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa Ewy Leniart, podczas której poinformowała o rejestracji swojego komitetu wyborczego i zaprezentowała zarys programu wyborczego.

  Razem z Ewą Leniart w spotkaniu wzięli udział młodzi członkowie jej komitetu, którzy będą pomagać kandydatce w nadchodzącej kampanii. Na wstępie poinformowano, że komitet wyborczy Ewy Leniart „Wspólny Dom — Rzeszów” jest pierwszym zarejestrowanym przez komisarza w Rzeszowie. Wytłumaczona została również nazwa.

  Rzeszów traktujemy jako nasze wspólne miejsce, w którym żyjemy, pracujemy, rodzą się nasze dzieci, w którym chcemy być bezpieczni, chcemy mieć miejsca gdzie się odpoczywa, ale także gdzie możemy poznać tętniące życiem miasto. Wspólny dom bo tak jak mówiłam, zapraszam wszystkich do współpracy.

  – tłumaczyła Ewa Leniart.

  Kandydatka ponowiła swoje zaproszenie do współpracy, wspomniała też, że na jej wcześniejszy apel odpowiedziało wiele stowarzyszeń, organizacji i ekspertów, którzy zadeklarowali już swoją pomoc.

  Ewa Leniart zapowiedziała, że Rzeszów jest miastem dla każdego, nawet pomimo różnic, bo łączyć ludzi będzie wspólny cel, jakim jest zielone, pełne miejsc rekreacyjnych, z udrożnioną komunikacją i wysoko postawioną kulturą i sportem miasto. Zapewniła, że zależy jej na budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego.

  Wspomniała, że dostaję ogromną ilość telefonów od osób, które chcą włączyć się w pomoc przy kampanii i pracy komisji wyborczych.

  Bardzo liczę na to, że ta aktywność Państwa, mieszkańców miasta Rzeszowa, będzie w miarę upływu kampanii jeszcze wzrastała.

  – mówiła.

   W trakcie wystąpienia Ewa Leniart przedstawiła również rzecznika prasowego swojego sztabu. Został nim Michał Tabisz, wiceprezes Portu Lotniczego w Jasionce.

  Cała konferencja dostępna poniżej:

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -