wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Zespół taneczny „Kornele” chce pojechać na Mistrzostwa Europy. Potrzebuje do tego finansowego wsparcia!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Taneczny zespół „Kornele”, który działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie może się pochwalić długoletnią historią. W ciągu tych wielu lat – tancerkom i tancerzom udało się zdobyć wiele nagród, zarówno na konkursach tanecznych w Polsce, jak i zagranicą. Grupa utalentowanych ludzi, których łączy ogromna pasja do tańca, szkoli się na co dzień bardzo intensywnie pod okiem wykwalikowanych choreografów oraz nauczycieli. „Kornele” od 2019 roku, nieprzerwalnie – rok w rok bronią tytułu Mistrzów Polski w kategorii Show Dance dorośli. Teraz, zespół pragnie wyjechać do Chorwacji, na kolejne zawody.

  Tym razem będą to Mistrzostwa Europy Best Dance Group w Chorwacji, a dokładniej w malowniczej Opatiji, gdzie drużyna tancerzy z rzeszowskiej szkoły tańca zmierzy się z najlepszymi mistrzami w tańcu, pochodzącymi z Europy. Niestety taki wyjazd jest kosztowny. W sumie tancerze, muszą pokryć koszt wyjazdu, który wynosi 70 tysięcy zł. A w ramach tych pieniędzy, znajdują się oczywiście koszty wyjazdu, zakwaterowania, opłata startowa, transport oraz pełne wyżywienie.

  Czasu, na zebranie takiej ilości pieniędzy jest mało, bo zostało niespełna 46 dni. Jeśli zatem chcesz, aby Kornele mogły wziąć udział w tych prestiżowych zawodach i by rywalizowały o złote medale i o stanie na podium oraz przywiezienie do Rzeszowa miejmy nadzieję jak najlepszej nagrody, dołącz do powstałej zbiórki, wchodząc na stronę internetową – https://zrzutka.pl/wyjazd-zespolu-kornele-na-mistrzostwa-europy-best-dance-group-2024?fbclid=IwAR1zDEJ5bGmwMg4P8DMvOF7X5RtSzrPqHlHbb-KEXsabm6OCinNQz5ji5FQ_aem_AcdaDwXqZGdb2IzpR_zMzmpddwwgL1X6nBGM3SOHWY5e2OcTB7ErRp_9wqIY8lLCDzrymHGPFNmxR3VFjBve9fjd.

  „Kornele”, od wielu lat zajmują najwyższe miejsca nie tylko podczas Mistrzostw Polski, Europy, ale też i całego Świata, znajdując się w światowej czołówce zespołów tanecznych, które intensywnie ćwiczą, by oczywiście zasłużyć na swój sukces. Do tego „Kornele” od kilkunastu lat stają na podium podczas międzynarodowych zawodów, organizowanych przez najbardziej prestiżową federację IDO – (International Dance Organization). Zwłaszcza w ostatnim roku, zespół został doceniony oczywiście w Polsce, w Europie, oraz na całym świecie. Formacja dorosłych wywalczyła tytuł Mistrzów Polski, Europy i Świata, prezentując choreografię pod nazwą „Jadowite ukąszenie”. Tych wszystkich osiągnięć, gratulowali zespołowi choreografowie oraz tancerze z całego świata.

  „Kornele” ostatnim razem, na wyjazd za granicę, na mistrzostwa także założyły zbiórkę, która udała się i zakończyła sukcesem. Tancerze wyjechali i wygrali pierwsze miejsce, broniąc tytułu Mistrzów Świata w Show Dance w 2023 roku. Tym razem, oczywiście może być podobnie. Jedyną przeszkodą w wybraniu się na takie taneczne zawody jest pokrycie kosztów całego wyjazdu. Jeśli chcesz pomóc zespołowi i przyczynić się do tego, by grupa osiągnęła kolejnym razem tak wielki sukces, wspomóż finansowo całą zbiórkę pieniędzy. Zespół z góry dziękuje wszystkim darczyńcom i już teraz prosi o wsparcie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com