czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Groźna kolizja L-ki pod oknami rzeszowskiego WORD!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  [AKTUALIZACJA] Kierowca poruszający się pojazdem Mercedes zmieniając pas z lewego na prawy zepchnął pojazd przeznaczany do nauki jazdy w prawą stronę. W skutek kolizji samochód L-ka wypadł z drogi, uderzył w bariery i wylądował tuż obok budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej.

  W okolicach godziny 19:00 świadkowie relacjonowali o częściowym zablokowaniu prawego pasa jezdni z powodu interwencji policji przy wypadnięciu samochodu z drogi w okolicach wiaduktu przy przecięciu ul. Warszawskiej i Alei Wyzwolenia. Jak się później okazało do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż pod oknami rzeszowskiego WORD.

  Warunki na drodze są coraz bardziej niebezpieczne, za okami pojawił się śnieg, a na drogach miejscowe oblodzenia. Jak przekazali nam świadkowie zdarzenia L-ka została zepchnięta przez inny samochód, zaś siłą wypchnięcia wyłamała bariery i spadła na dół. W wyniku oblodzenia na drodze inne samochody jadące za pojazdami również miały problemy z hamowaniem. Samochód Lexus obok uderzył w samochód marki BMW, zaś w trakcie prowadzenia czynności przez policję jeszcze jeden samochód wpadł w poślizg i uderzył w barierę.

  Na terenie Rzeszowa doszło dzisiaj do kilku mniej widowiskowych zderzeń i kolizji. Przypominamy kierowcom o sezonowej zmianie opon na zimowe. Okres zimowy to nie tylko śnieg i lód na drogach, ale również pogorszona widoczność z powodu krótszego dnia oraz wydłużony czas reagowania. Jedźmy bezpiecznie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com