2,2 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Policjanci pilotowali do szpitala kobietę wymagającą pilnej pomocy

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego z Jarosławia pilotowali samochód, w którym była przewożona kobieta z podejrzeniem zawału serca. Policjanci, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, zapewnili bezpieczny pilotaż pojazdu do szpitala. Dzięki reakcji mundurowych, chora wymagająca pilnej interwencji, trafiła pod opiekę specjalistów.

  W niedzielę, przed godz. 14, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu – mł. asp. Dariusz Jucha i sierż. szt. Andrzej Musz pełnili służbę na terenie gminy Jarosław. W momencie, kiedy policjanci prowadzili kontrolę zatrzymanego za przekroczenie prędkości, podjechał do nich samochód, z którego wybiegł mężczyzna. Poinformował funkcjonariuszy, że wiezie do szpitala swoją 64-letnią matkę, z podejrzeniem zawału serca. Stan kobiety był poważny, liczyła się każda sekunda.

  Policjanci podjęli natychmiastową decyzję o pilotażu pojazdu do palcówki medycznej, a o eskorcie powiadomili oficera dyżurnego. Włączyli sygnały uprzywilejowania i pilotowali samochód do jarosławskiego szpitala.

  Dzięki pomocy funkcjonariuszy, kierowca sprawnie i bezpiecznie dojechał na miejsce, gdzie kobieta uzyskała pomoc specjalistów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -