wtorek, 28 maja, 2024
spot_img
+

  Auto wpadło do rowu w Hucisku Jawornickim

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na terenie miejscowości Hucisko Jawornickie policjanci pracowali nad zdarzeniem drogowym, w którym kierowca volkswagena stracił kontrolę nad pojazdem, uderzając w barierki, a następnie zjechał do rowu. W wyniku tego incydentu dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Obecnie trwają działania śledcze w tej sprawie.

  Najprawdopodobniej nieprzystosowanie prędkości do warunków drogowych było przyczyną zdarzenia drogowego, które miało miejsce po godzinie 11 w miejscowości Hucisko Jawornickie. Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili, że 18-letni kierowca volkswagena, mieszkaniec gminy Kańczuga, nie dostosował prędkości do panujących warunków, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem, uderzenie w barierki, a następnie wjazd do przydrożnego rowu.

  W samochodzie podróżowały cztery osoby w wieku od 15 do 18 lat. Dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

  Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Trwające postępowanie ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego incydentu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com