środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa podkreśla swoją niezależność

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Członkowie Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa zaapelowali do mieszkańców, aby wzięli udział w drugiej turze wyborów prezydenckich w stolicy Podkarpacia i zagłosowali zgodnie z własnym sumieniem. Pomimo posiadania czterech radnych w nowej radzie miasta, przedstawiciele Stowarzyszenia zadeklarowali, że nie będzie wchodzić w koalicje, pozostając apolityczne

  Członkowie Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa zaapelowały do mieszkańców, aby wzięli udział w drugiej turze wyborów prezydenckich w stolicy Podkarpacia i zagłosowali zgodnie z własnym sumieniem. Pomimo posiadania czterech radnych w nowej radzie miasta, Stowarzyszenie zadeklarowało, że nie będzie wchodzić w żadne koalicje, pozostając apolityczne.

  Uczestnicy środowej konferencji podkreślali, że ich stowarzyszenie pozostanie zawsze niezależne, ponieważ stanowi fundament ruchu, który integruje działaczy społecznych. Teraz, z czterema radnymi wprowadzonymi do rady miasta przez Razem dla Rzeszowa, mają przed sobą nowe możliwości.

  Podczas spotkania z mediami członkowie Razem dla Rzeszowa wezwali mieszkańców do uczestnictwa w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenta stolicy Podkarpacia. Apelowali o głosowanie zgodnie z własnym sumieniem, unikając politycznych emocji i manipulacji.

  Obaj kandydaci na prezydenta Rzeszowa zapewniają, że zamierzają realizować propozycje programowe stowarzyszenia. Według Jacka Strojnego, jest to obiecujące dla przyszłej współpracy w radzie miasta, która powinna funkcjonować zupełnie inaczej niż poprzednia. Strojny zaapelował również o powstrzymanie się od podejmowania ważnych decyzji podczas ostatniej sesji w tej kadencji, planowanej na 23 kwietnia, aby uniknąć kontrowersji wśród mieszkańców.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com