wtorek, 28 maja, 2024
spot_img
+

  Rzeszów organizuje plenerową potańcówkę miejską na Bulwarach dla wszystkich. Przyjdź i wspaniale się baw, aż do nocy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Prezydent Miasta Rzeszowa, Konrad Fijołek, wraz z Rzeszowskim Domem Kultury, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na pierwszą w tym roku plenerową Potańcówkę Miejską! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 maja 2024 roku, na rzeszowskich Bulwarach, w godzinach od 17:00 do 21:30. To będzie niezapomniana okazja do wspólnego tańca i zabawy w pięknym otoczeniu nad rzeką Wisłok.

  Ubiegłoroczne plenerowe potańcówki spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców Rzeszowa. W tym roku postanowiliśmy kontynuować tę ukochaną przez wszystkich tradycję, zapewniając jeszcze więcej radości i tanecznych emocji. Już niebawem będziecie mieli okazję zatańczyć do ulubionych przebojów, poczuć rytm muzyki i cieszyć się wspólnym czasem na świeżym powietrzu.

  Czy jesteś miłośnikiem walca, salsy czy może preferujesz energiczne rytmy disco? Niezależnie od twoich preferencji muzycznych, na Potańcówce Miejskiej w Rzeszowie znajdziesz coś dla siebie! Organizatorzy przygotowują różnorodny zestaw utworów, który pozwoli ci poczuć magię tańca i wspaniałej atmosfery tego wyjątkowego wydarzenia.

  Najlepsze w tym wszystkim? Udział w Potańcówce Miejskiej jest całkowicie bezpłatny! Wystarczy, że przyjdziesz na Bulwary w sobotę wieczorem, gotowy do wspólnej zabawy i tańca. Nie trzeba rezerwować biletów ani płacić za wstęp – wszystkie osoby chcące dołączyć są mile widziane.

  Potańcówka Miejska w Rzeszowie to więcej niż tylko wydarzenie taneczne. To okazja do spotkania się z przyjaciółmi, poznania nowych osób i spędzenia miłego czasu w otoczeniu pięknych krajobrazów nad Wisłokiem. Nie przegap tej fantastycznej okazji do wspólnego tańca i radości! Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Rzeszowa na niezapomnianą Potańcówkę Miejską!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com