wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  W Borku Starym spłonął dom. Powstała zbiórka pieniędzy na jego odbudowanie. Przyłącz się do niej, jeśli możesz!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W miniony piątek, 26 kwietnia w wyniku pożaru, w miejscowości położonej nie tak daleko samego Rzeszowa, w Borku Starym spłonął dom. To była ogromna tragedia, jaka dotknęła rodzinę, która straciła niemalże cały dorobek swojego życia. W wyniku tego bardzo nieszczęśliwego zdarzenia mieszkańcy tego domu, który został ugaszony przez strażaków, stracili dach nad głową, a teraz, dzięki naszemu finansowemu wsparciu pragną go odbudować. Dlatego też, po tym bardzo smutnym dla całej rodziny incydencie utworzono bardzo szybko zbiórkę, na portalu https://zrzutka.pl/wwjnwg?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR21K_fl2fRuJdeKnDSHxhqSgODMow7-JduHUy162qMlSfZKcZsveVlP_Ds_aem_AafuaTBh7p_8PKDNjZMUlKLd-jUhgtTsnhtN616WWaiQT-8NlLm31xlUOoW1gRyqSWUpD2DAQZQj6szCDJq639Jh#description.

  Każdy może wejść pod podany wyżej link, aby pomagać i przeznaczać datki na to, by odbudować to mieszkanie. Do tej pory, w ciągu zaledwie kilku dni, do zbiórki przyłączyło się wiele osób, którym los rodziny nie jest obojętny. Na tę chwilę udało się uzbierać ponad 25 tysięcy zł od ponad 200 darczyńców. Jak zapowiada rodzina, którą spotkało to ogromne nieszczęście, każda złotówka będzie przekazana na ten szczytny, jakże dobroczynny cel, czyli na zakup niezbędnych materiałów, aby dom odbudować. Taki właśnie jest plan.

  Pożar, szybko rozprzestrzenił się przez cały budynek, sprawiając, że na chwilę obecną nie nadaje się on do mieszkania. Jak mówi rodzina, każda pomoc, czy też wsparcie się tutaj liczy. Jak widać, ludzi, którym dalsze losy poszkodowanej rodziny nie są obojętne na to, co się wydarzyło jest już sporo. Ale może być oczywiście jeszcze więcej.  

  „Każda forma pomocy, czy to finansowa, czy emocjonalna, ma dla nas ogromne znaczenie. To nie tylko o pieniądze, ale także o poczucie bliskości i solidarności jest nam teraz niezmiernie potrzebne. Prosimy Was o wsparcie poprzez wpłatę dowolnej kwoty na naszą zbiórkę oraz podzielenie się informacją o naszej sytuacji z innymi. Będziemy Was regularnie informować o postępach i dzielić się naszymi sukcesami. Wierzymy, że wspólnie jako wspólnota możemy przekuć tę tragedię w szansę na nowy początek. Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie i za każdy gest dobroci.”

  – podaje rodzina
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com