piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Rzeszowski rynek odwiedzi Święty Mikołaj, by wręczyć maluchom prezenty. Zapisy przyjmowane są tylko do 29 listopada!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliżają się już za niewiele ponad miesiąc grudniowe Święta Bożego Narodzenia. To magiczny czas, w którym wręczamy sobie prezenty i praktykujemy wszystkie inne tradycje oraz zwyczaje związane z tym okresem. Na początku grudnia, są także w kalendarzu tzw. Mikołajki. To idealny moment, szczególnie dla dzieci, które oczekują z niecierpliwością otrzymania prezentu od prawdziwego Świętego Mikołaja, przebranego w czerwony kostium z siwą brodą. Rzeszów, z myślą o wszystkich dzieciach, zaprasza do zapisów. Już 3 grudnia, o godzinie 14:00 wyruszy spod fontanny multimedialnej mikołajkowa parada. A potem, będzie czas na to, by Mikołaj rozdawał dzieciakom prezenty.

  Także i w tym roku, zorganizowane będzie tzw. Świąteczne Miasteczko na głównym rynku w centrum Rzeszowa. Jedną z atrakcji, szczególnie wyczekiwaną przez wszystkie maluchy będzie pojawienie się Świętego Mikołaja w całym przebraniu. Od godziny 15:00 siwobrody staruszek będzie rozdawał wcześniej zapisanym przez rodziców albo opiekunom dzieciom podarunki.

  Każdy rodzic, może zgłosić swoje dziecko, pisząc maila na adres – swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. Dodatkowo, w temacie trzeba wpisać „Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, z kolei w treści takiej wiadomości – imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica. Uwaga – zgłoszenia przyjmowane są od 20 do 29 listopada, do godziny 9:00 rano. Każdy rodzic, powinien dostarczyć prezent, który Mikołaj wręczy później na rzeszowskiej scenie na Rynku, do ratusza (wejście od strony Rynku). Podarunki powinny być odpowiednio zapakowane, zabezpieczone oraz podpisane imieniem oraz nazwiskiem konkretnego dziecka w widocznym miejscu na kartce A4.

  Spraw uśmiech oraz radość na twarzy swojej pociechy, która odbierze prezent od prawdziwego Mikołaja!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com