sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Paweł Bartoszek II wicewojewoda odwołany, zostanie starostą tarnobrzeskim

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zgodnie z decyzją premiera Donalda Tuska, Paweł Bartoszek, II Wicewojewoda Podkarpacki, został odwołany ze swojej funkcji. Powodem tej zmiany jest przejęcie przez pana Bartoszka obowiązków na stanowisku Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego.

  Paweł Bartoszek pełnił funkcję II Wicewojewody Podkarpackiego od połowy stycznia. Jego zakres obowiązków obejmował różnorodne sprawy, w tym te związane z rolnictwem i ochroną środowiska.

  Nasza współpraca układała się bardzo dobrze, w imieniu własnym oraz pracowników Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego dziękuję Pawłowi Bartoszkowi i życzę sukcesów w nowym miejscu

   Teresa Kubas-Hul, Wojewoda Podkarpacka

  Paweł Bartoszek jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, gdzie ukończył studia na kierunku Handel i Marketing. Następnie studiował Organizację i Techniki Transportowe na Politechnice Radomskiej oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na wyższej Szkole Ekonomicznej w Stalowej Woli. W 2023 roku ukończył studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration. W latach 2014-2018 był starostą tarnobrzeskim. Ponadto pełnił m.in. funkcję prezesa zarządu GS „SCh” w Trześni, był kierownikiem oczyszczalni ścieków Zakładu Gospodarki Komunalnej w Gorzycach, pracował też jako wicedyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com