wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Kochasz taniec? Rzeszowskie Piwnice zapraszają do tanecznego pojedynku, w którym na zwycięzców czekają nagrody!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Rzeszowskich Piwnicach, legendarnym miejscu dla tancerzy, już po raz siódmy zorganizowany zostanie niepowtarzalny event taneczny – STREET LIFE DANCE JAM. Już 19 maja od godziny 17:00, parkietem będą rządzić niezwykli freestylowcy w stylach hip hop i breaking.

  Jak co roku, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w pasjonujących bitwach tanecznych, podzielonych na różne kategorie wiekowe i style. Od najmłodszych, już od 8 lat, po doświadczonych tancerzy powyżej 13 roku życia – każdy znajdzie coś dla siebie.

  Ale to nie wszystko! W tegorocznym JAMIE pojawi się także specjalna konkurencja – MASTER OF THE JAM, dedykowana najbardziej zaangażowanym uczestnikom poprzednich edycji. To wyjątkowa okazja, by ci, którzy od lat tworzą historię tego wydarzenia, stanęli do walki o prestiżowy tytuł.

  Decyzje o zwycięzcach nie będą łatwe – o tym, kto przechodzi dalej, czyli kto zdobędzie zwycięstwo w danej bitwie, zadecydują wszyscy obecni. Dzięki specjalnemu systemowi głosowania na telefonach oraz kolorowym lampkom, nawet ci, którzy nie mają dostępu do smartfonów, będą mogli wziąć udział w procesie wyłaniania zwycięzców.

  Co czeka na zwycięzców? Oprócz niezapomnianych przeżyć i prestiżu zwycięstwa, do zgarnięcia są także atrakcyjne nagrody pieniężne: 150 zł dla pierwszego miejsca, 100 zł dla drugiego oraz 50 zł dla trzeciego. To nie tylko szansa na wygranie, ale także możliwość wsparcia swojej pasji.

  Nie można zapomnieć o niezwykle ważnej roli muzyki i atmosfery podczas takiego wydarzenia. O odpowiedni dobór muzyczny zadba Dj Tweetson, który swoimi setami zapewni odpowiednią dawkę energii i inspiracji dla uczestników. Natomiast o klimat i płynące rymy do mikrofonu zatroszczy się MC Emez, który nie pozwoli, by energia spadła nawet na chwilę.

  Aby wziąć udział w jamie, nie trzeba wcześniej rejestrować się online czy opłacać biletu – zapisy będą prowadzone w dniu zawodów, pół godziny przed startem poszczególnych kategorii. A oto harmonogram wydarzenia:

  – 17:00 – Wejście

  – 17:30 – All styles do 8 lat

  – 18:30 – Breaking do 12 lat

  – 19:30 – Hip Hop do 12 lat

  – 20:15 – Hip Hop od 13 lat

  – 21:15 – Breaking od 13 lat

  – 22:30 – Luźny jam taneczny

  – 23:00 – Koniec

  Warto podkreślić, że wejście na to wyjątkowe wydarzenie jest DARMOWE dla wszystkich. To ogromne wsparcie dla społeczności tanecznej i okazja do integracji dla wszystkich miłośników tańca.

  Impreza nie mogłaby odbyć się bez wsparcia grantowego z projektu DziałajMY, organizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury i Estradę Rzeszowską. To dzięki ich inicjatywie i zaangażowaniu możliwe jest realizowanie takich pasjonujących wydarzeń dla społeczności lokalnej.

  Podsumowując, JAMOWE podsumowanie sezonu to nie tylko szansa na wyłonienie najlepszych tancerzy, ale także okazja do wspólnego świętowania pasji, integracji społeczności tanecznej oraz wsparcie dla lokalnej kultury i sztuki. Już 19 maja zanurz się w niepowtarzalnej atmosferze Street Life Dance Jam i daj się porwać magii tańca!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com