wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Rock’n’Fitness będzie można trenować w Rzeszowie! Ruszają cykliczne zajęcia z instruktorką Karoliną!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rock’n’Fitness – czyli Fitness na Rock’owo – to stosunkowo nowoczesne zajęcia, których nie było jeszcze na rynku fitness. Pomysł na taką formę aktywności jest autorski i powstał dzięki połączeniu dwóch pasji – tańca i muzyki rock’owej. W trakcie zajęć wszyscy uczestnicy ćwiczą intensywne ćwiczenia cardio, aerobik oraz krótkie, autorskie układy taneczne do utworów w klimacie rock’owym. Propozycja jest o tyle ciekawa, że może być alternatywą dla osób, które nie uczęszczają na żadne zajęcia sportowe czy artystyczne ze względu na muzykę, która nie wpasowuje się w gusta muzyczne osób, słuchających cięższych brzmień.

  Serdecznie zachęcamy do wybrania się na wyjątkowe, oryginalne i jedyne takie ćwiczenia fitness w mieście, do których będzie puszczona muzyka, ale nie byle jaka. Każdy uczestnik tych zajęć sportowych będzie się poruszał w rytm właśnie rockowych melodii, popularnych kawałków. To wspaniały pomysł, aby zorganizować takie ćwiczenia, na które wpadła sama instruktorka ich – Karolina Majdan-Solecka. Pomysł spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem i teraz, trenerka zaprasza wszystkich, również tych, którzy pierwszy raz próbują takich zajęć, do Rzeszowskiego Domu Kultury. Zajęcia odbywać się będą w filii Krynicka – w każdą środę od 19 do 20. Jeśli chcesz przyjść, zatelefonuj wcześniej pod numerem 500 226 659. Trening odbywać się będzie również w środy, od 20:15 do 21:15, w filii Staroniwa. Aby zapisać się, zadzwoń tutaj pod inny numer telefonu – 518 191 764.

  Rock’n’Fitness  to nowatorskie zajęcia, które zajmują popularne miejsce na całym rynku fitness. Podczas każdego takiego treningu, który prowadzi instruktorka Karolina uczestnicy zajęć mogą nie tylko poćwiczyć do mocnych, rockowych brzmień. Każdy może przyjść, wspaniale się bawić, „wytańczyć” to, co mu w duszy gra. Z głośników wydobywają się zarówno te stare, rockowe klasyki, jak i świeże hity. Treningi owszem, są intensywne, ale za każdym razem sprawiają wszystkim ćwiczącym ogromną radość, frajdę i zabawę, w połączeniu oczywiście ze spalaniem kalorii i „wyrobieniem” sylwetki w przyjemny sposób.

  Karolina Majdan-Solecka jest założycielką marki Rock’n’Fitness, a także wieloletnią instruktorką aerobiku, choreografką i tancerką. I już teraz zaprasza wszystkich do licznego przybywania na zajęcia i bawienia się przy nich przednio!

  Jeśli chcesz napisać do Karoliny, skontaktować się z nią – podajemy numer telefonu – 693 344 631, oraz email – rocknfitnessofficial@gmail.com. Warto także odwiedzić stronę internetową rocknfitness.pl, na której znajduje się więcej informacji. Zajęcia w Rzeszowie kosztują tylko 40 zł za cały, miesięczny karnet! Zaopatrz się w strój sportowy i zajmuj miejsce na treningu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com