wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Giampaolo Medei zakończył swoją pracę w Asseco Resovii Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Włoski szkoleniowiec pracował w rzeszowskim klubie od początku sezonu 2022/2023. Pod jego kierownictwem Asseco Resovia Rzeszów zajęła 3. miejsce w sezonie 2022/2023 PlusLigi oraz triumfowała w Pucharze CEV w sezonie 2023/2024.

  Giampaolo Medei dołączył do Rzeszowa przed sezonem 2022/2023. Wspólnie z Resovią sięgnął najpierw po brązowy medal w PlusLidze, co zaowocowało awansem do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

  W kolejnym sezonie oczekiwano kolejnego postępu ze strony siatkarzy z Rzeszowa. Mimo długotrwałego zajmowania czołowych pozycji w tabeli, ostatecznie nie zdołali oni stanąć na podium, co zostało odebrane jako rozczarowanie.

  Na pocieszenie, Resovia zwyciężyła w tegorocznym sezonie Pucharze CEV, jednakże rezultat ten nie do końca zaspokoił oczekiwania kibiców. Jeszcze przed zakończeniem rozgrywek, Medei w wywiadzie dla włoskich mediów zasugerował, że pragnie powrócić do ojczyzny.

  50-letni trener w nowym sezonie będzie pracował w Cucine Lube Civitanova. Włoski gigant był jego miejscem pracy już w sezonie 2017/2018, kiedy to sięgnął po wicemistrzostwo kraju oraz srebro w Lidze Mistrzów. Asseco Resovia nie ujawniła jeszcze, kto zastąpi Medeiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com