środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Niebezpieczne zdarzenie drogowe na trasie Opaka – Nowa Grobla

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci obecnie prowadzą dochodzenie w sprawie niedzielnego wypadku 24 września, który miał miejsce na trasie Opaka-Nowa Grobla.

  Kierujący volkswagenem, na prostym odcinku drogi, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie przejechał przez rów i zderzył się z drzewem. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Warto podkreślić, że kierowca pojazdu był trzeźwy. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

  Przed godziną 14, na trasie Opaka-Nowa Grobla w powiecie lubaczowskim doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 64-letni kierujący samochodem marki Volkswagen na prostym odcinku drogi niespodziewanie zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie przejechał przez rów, uderzając w drzewo.

  W wyniku tego tragicznego wypadku, kierowca i jego pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Ważne jest podkreślenie, że kierowca, który prowadził pojazd, był trzeźwy. Niemniej jednak, jego prawo jazdy zostało zatrzymane.

  Na miejscu zdarzenia policjanci podjęli działania zabezpieczające. Podczas oględzin zebrali niezbędne dowody oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

  Nasza historia przypomina, jak ważne jest, aby zachować ostrożność, bycie trzeźwym, skoncentrowanym i rozważnym podczas prowadzenia pojazdu. Nawet krótka chwila nieuwagi, zapatrzenia się w telefon, wysyłania SMS-ów lub rozmowy z pasażerem może skutkować brakiem czasu na właściwą reakcję i uniknięcie kolizji z innymi uczestnikami ruchu. Jeśli odczuwamy, że nasze zdrowie pogarsza się podczas jazdy, co może stanowić zagrożenie zarówno dla nas, jak i innych na drodze, zawsze powinniśmy zatrzymać pojazd, włączyć światła awaryjne i wezwać pomoc.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com