sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Policjanci ze Świlczy ugasili płonący samochód

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Świlczy zostali wezwani do nietypowej interwencji. Otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego i natychmiast przystąpili do gaszenia płomieni. Zanim przybyła straż pożarna, zabezpieczyli teren zdarzenia. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

  Wczoraj po godzinie 8 rano, do posterunku policji w Trzcianie przybyła kobieta, donosząc kierownikowi jednostki o pożarze samochodu. W niedalekiej odległości od posterunku, na drodze krajowej nr 94, wybuchł pożar w samochodzie osobowym marki Hyundai. Funkcjonariusze natychmiast sięgnęli po gaśnice znajdujące się w wyposażeniu posterunku i ruszyli ugasić ogień. Dodatkowo wezwali na pomoc strażaków.

  Na miejscu, spod maski hyundaia wydobywał się dym, który wkrótce przekształcił się w płomienie. Jeden z policjantów skoncentrował się na gaszeniu pożaru, podczas gdy dwie inne funkcjonariuszki zajęły się kierowcą i pasażerami pojazdu. Dodatkowo zabezpieczyły miejsce zdarzenia przed innymi pojazdami i osobami z zewnątrz.

  Wkrótce potem na miejsce przybyły dwie ekipy straży pożarnej: jedna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie, a druga z Państwowej Straży Pożarnej z Rzeszowa. Strażacy skutecznie ugasił pożar. Na szczęście, nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com