sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Boguchwała zaprasza na zajęcia od nowego zimowego semestru 2023/2024 zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych! Jakie zajęcia znajdują się w ofercie?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Boguchwała znajduje się niedaleko, na południe od Rzeszowa i już teraz zaprasza do zapisów na przeróżne zajęcia artystyczne czy sportowe. Wiele zajęć startuje od października, zatem zostało tak naprawdę niewiele czasu, do tego, by zgłosić chęć uczestnictwa w nich! Boguchwała przygotowała moc zajęć, już teraz sprawdź, jakich?

  JAZDA NA ROLKACH DLA DZIECI

  Istruktorka Klara Grzybek będzie prowadziła zajęcia z jazdy na rolkach dla dzieci. Odbędą się one w każdy wtorek w MCK Boguchwała – od 16:00 dla dzieci uczęszczających do przedszkola, z kolei dla dzieci  w wieku szkolnym – o godzinie 17:00. Aby zapisać swoje dziecko – zadzwoń pod numerem tel. 696065927 albo napisz maila na adres – rooolki.klara@gmail.com. Zajęcia są w cenie 30 zł.

  GRAJ NA RÓŻNYCH INSTRUMENTACH!

  Jeśli od zawsze chciałeś się nauczyć grać na jakimś instrumencie – teraz będziesz mieć do tego wspaniałą okazję. W Boguchwale, w Miejskim Centrum Kultury odbywać się będą zajęcia muzyczne z gry na gitarze/basie, perkusji, ukulele, akordeonie, keyboardzie, pianinie oraz skrzypcach. Kontakt do instruktorów i nauczycieli gry, podany jest na plakacie!  

  ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE

  Agnieszka Koterba zaprasza początkujących oraz zaawansowanych pasjonatów robienia zdjęć na doszkalające zajęcia! Wystartują one już 2 października i odbywać się będą w dwóch grupach, w zależności od stopnia zaawansowania, popołudniami.

  WYBIERZ KTÓREŚ Z ZAJĘĆ TANECZNYCH!

  Boguchwała w nowym sezonie oferuje naukę tańca w różnych stylach. Zaprasza serdecznie do zapisów do Klubu Tańca Towarzyskiego „Dżet”. Ale to nie wszystko jeśli chodzi o taniec. Możesz wybrać także taniec współczesny z elementami akrobatyki i dołączyć do profesjonalnej grupy –  Zespołu Tanecznego SENS, którego choreografką jest Oliwa Traciak. A jeśli twojego malucha bardziej kręci folklor, zapisz go na tańce ludowe do Dziecięcego Zespołu Tańców Ludowych „Boguchwałki”, którego choreografem jest Lucyna Brodowska.

  COŚ SPECJALNEGO DLA MIŁOŚNIKÓW MALARSTWA

  Jeżeli lubisz malować i chciałbyś więcej czasu poświęcić na rozwój swojej pasji Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale organizuje zajęcia zarówno dla małych dzieci, ale też dorosłych.

  ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

  Boguchwała zaprasza także na zajęcia ruchowo – taneczne dla wszystkich, bez względu na wiek. Aerobik, zumba, zdrowy kręgosłup – to zajęcia, które odbywać się będą w sali widowiskowej MCK Boguchwała, z kolei latino solo – w sali tanecznej w Centrum Rozwoju Społecznego w Boguchwale.

  NOWOŚĆ – ZAJĘCIA TYLKO DO CHŁOPAKÓW!

  To absolutna nowość, w tym nowym sezonie 2023/2024! Zorganizowane będą zajęcia wyłącznie dla mężczyzn, którzy chcą poćwiczyć crossfit z elementami boksu, które to zajęcia poprowadzi instruktor – Marcin Krzeszowski, w każdy poniedziałek oraz środę, o godzinie 20:30.

  Więcej informacji odnośnie poszczególnych zajęć oraz zapisów na nie, znajdziesz wchodząc na stronę internetową: https://www.facebook.com/mckboguchwala.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com