poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Koronawirus wrócił do Rzeszowa. Sytuacja epidemiologiczna 14.07.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Na Podkarpaciu zakażonych zostało kolejne 12 osób.

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przedstawiła szczegóły dotyczące tych dwunastu nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Dotyczą one: 8 osób z powiatu jarosławskiego – 5 mężczyzn i 3 kobiet (wszyscy w izolacji), mieszkanki powiatu lubaczowskiego (izolacja), mieszkanki powiatu stalowowolskiego (hospitalizacja), mieszkanki Tarnobrzega (hospitalizacja) oraz mieszkańca Rzeszowa (izolacja).

  „Jednocześnie informujemy, że we wczorajszym komunikacie omyłkowo wykazano 3 osoby w powiecie przemyskim – powinny one zostać doliczone do miasta Przemyśla. Dzisiejszy komunikat uwzględnia tą poprawkę.” – przekazuje podkarpacki sanepid.

  Pocieszającą informacją jest fakt, że wyzdrowiało kolejne 15 osób, czyli o trzy więcej od zakażonych – to 11 osób z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z powiatu przemyskiego oraz po jednej osobie z powiatu przeworskiego i Przemyśla.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 9 osób, 2224 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 319 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 101 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com