poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  #RingZdrowia #dlaSeniora

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Zapraszamy na otwarte spotkanie na żywo z serii „Ring zdrowia dla Seniora”

  Temat RINGU: Cukier wyzwanie dla Seniora.
  Jak radzimy sobie z problemami chorób cywilizacyjnych?

  Choroby cywilizacyjne to inaczej choroby społeczne, których źródłem nie jest zakażenie a szybki rozwój cywilizacji. Skąd się biorą choroby cywilizacyjne, czy można się przed nimi uchronić? O tym czy mamy wpływ na pojawienie się chorób cywilizacyjnych i jak możemy im przeciwdziałać? Będziemy rozmawiać z naszymi Gośćmi Ringu dla Seniora.

  Goście spotkania:
  ✅ Danuta Wojnar – Płaza, Rzeszowska Rada Seniorów
  ✅ Mgr dietetyki, dietetyk kliniczny, nauczyciel akademicki Agnieszka Momora, Centrum Medyczne MEDYK
  ✅ Mgr pielęgniarstwa, podolog oraz edukator cukrzycowy, Magdalena Mróz, eMMed

  Kilka słów o naszych Gościach:

  Agnieszka Momora, Centrum Medyczne Medyk
  Asystent naukowo-badawczy Wydziału Medycznego w Katedrze Zdrowia Publicznego, Dietetyki i Chorób Cywilizacyjnych na kierunku Dietetyka.
  Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku dietetyka. Dietetyk kliniczny w Poradni Dietetycznej w Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie. Popularyzator wiedzy żywieniowej, współorganizator eventów i wydarzeń dietetycznych. Doświadczenie zawodowe zdobyła pełniąc funkcję dietetyka. Wyróżniona za szczególne zasługi przez Podkarpackie Stowarzyszenie Diabetyków.

  Magdalena Mróz, eMMed
  Mgr pielęgniarstwa, podolog oraz edukator cukrzycowy. Prowadzi Gabinet Podologiczny i Leczenia Ran Przewlekłych w Rzeszowie. Jej specjalnością, a jednocześnie pasją jest pielęgnacja ran przewlekłych, skutkująca przyśpieszonym procesem ich trudnego gojenia.Ukończyła studia pielęgniarskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorka prac dyplomowych o tematyce cukrzycy i jej powikłaniu, jakim jest zespół stopy cukrzycowej. Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran.

  Jak radzimy sobie z problemami chorób cywilizacyjnych?

  #RingZdrowia #dlaSeniora #5Zapraszamy na otwarte spotkanie na żywo z serii „Ring zdrowia dla Seniora" Temat RINGU: Cukier wyzwanie dla Seniora. Jak radzimy sobie z problemami chorób cywilizacyjnych?Choroby cywilizacyjne to inaczej choroby społeczne, których źródłem nie jest zakażenie a szybki rozwój cywilizacji. Skąd się biorą choroby cywilizacyjne, czy można się przed nimi uchronić? O tym czy mamy wpływ na pojawienie się chorób cywilizacyjnych i jak możemy im przeciwdziałać? Będziemy rozmawiać z naszymi Gośćmi Ringu dla Seniora.Goście spotkania:✅ Danuta Wojnar – Płaza, Rzeszowska Rada Seniorów ✅ Mgr dietetyki, dietetyk kliniczny, nauczyciel akademicki Agnieszka Momora, Centrum Medyczne MEDYK✅ Mgr pielęgniarstwa, podolog oraz edukator cukrzycowy, Magdalena Mróz, eMMed Kilka słów o naszych Gościach:Agnieszka Momora, Centrum Medyczne MedykAsystent naukowo-badawczy Wydziału Medycznego w Katedrze Zdrowia Publicznego, Dietetyki i Chorób Cywilizacyjnych na kierunku Dietetyka.Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku dietetyka. Dietetyk kliniczny w Poradni Dietetycznej w Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie. Popularyzator wiedzy żywieniowej, współorganizator eventów i wydarzeń dietetycznych. Doświadczenie zawodowe zdobyła pełniąc funkcję dietetyka. Wyróżniona za szczególne zasługi przez Podkarpackie Stowarzyszenie Diabetyków.Magdalena Mróz, eMMed Mgr pielęgniarstwa, podolog oraz edukator cukrzycowy. Prowadzi Gabinet Podologiczny i Leczenia Ran Przewlekłych w Rzeszowie. Jej specjalnością, a jednocześnie pasją jest pielęgnacja ran przewlekłych, skutkująca przyśpieszonym procesem ich trudnego gojenia.Ukończyła studia pielęgniarskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorka prac dyplomowych o tematyce cukrzycy i jej powikłaniu, jakim jest zespół stopy cukrzycowej. Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran.Oczywiście możecie zadawać pytania na żywo, na które udzielimy odpowiedzi 📲📣 Facebook Urban Lab Rzeszów transmisja rozmowy na żywo 16 czerwca o godz. 13:00 ZAPRASZAMY!

  Opublikowany przez Urban Lab Rzeszów Wtorek, 16 czerwca 2020
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com