środa, 21 lutego, 2024
+

  Zaproszenie na Monday Stories, spotkania z osobami, które opowiedzą o tym, jak się żyje i pracuje zagranicą

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO wyszło z pomysłem, by zorganizować cykliczne spotkania, co każdy poniedziałek, wieczorami, o godzinie 18:00 pod nazwą „Monday stories”. Jak widać nowy rok przyniósł nowe pomysły. A mityngi polegać będą na tym, że do siedziby Urban Lab w Rzeszowie, które znajduje się przy ul. 3 Maja 13, zapraszani będą ciekawi goście, którzy opowiedzą i podzielą się swoimi historiami oraz doświadczeniami na temat życia oraz pracy zagranicą. A forma spotkania będzie się składała z dwóch części – z wystąpienia oraz z dyskusji, zaraz po nim. Wstęp jest darmowy – każdy może przyjść i wziąć w tym udział. Pierwsze takie spotkanie zaplanowane jest na 8 stycznia, wieczorem, o 18:00.


  Zatem przy gorącej kawie, wieczorami warto uczestniczyć w tym nowym projekcie i posłuchać niezwykle inspirujących oraz ciekawych opowieści o różnych krajach, kulturach oraz o tym, jak żyje się tam obecnie. To idealna okazja poznać, jak żyje się gdzie indziej, za granicami naszego kraju. Dodajemy, że wszystkie spotkania są prowadzone w języku angielskim, bez tłumaczenia na język polski. Każdy może przyjść, bez wcześniejszych zapisów.


  Podczas spotkań, zaproszeni goście podzielą się swoimi fascynującymi doświadczeniami związanymi z mieszkaniem w wielu zakątkach naszego globu. To także idealne miejsce oraz czas na to, by poznać różnorodność kulturową, styl życia oraz ścieżki zawodowe. Co poniedziałek podczas trwania Monday Stories, odkryjemy nieznany świat, a uczestniczyć w tym mogą wszyscy, nie tylko mieszkańcy Rzeszowa, ale też ci, którzy pochodzą z okolic. Wspólnie, poszerzymy horyzonty, zainspirujemy się historiami innych, przede wszystkim ciekawie spędzimy czas wolny.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com