wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Konferencja prasowa Jacka Strojnego z udziałem Waldemara Szumnego Konrada Fijołka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek 16 kwietnia doszło do spotkania przy porannej kawie pomiędzy Jackiem Strojnym, Waldemarem Szumnym i Konradem Fijołkiem. Podczas spotkania rozmawiano o zbliżającej się drugiej turze wyborów prezydenckich, współpracy w Radzie Miasta i programie Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa. Jacek Strojny nie oficjalnie nie poparł żadnego z kandydatów.

  Po dyskusji kandydaci skomentowali wcześniej wspomniane trzy kwestie. Każdy z nich podkreślił, że rozmowa była konstruktywna i spokojna, koncentrując się głównie na realizacji programu wyborczego Stowarzyszenia Razem Dla Rzeszowa.

  Na konferencji prasowej, którą zorganizowano po spotkaniu Jacek Strojny, który był gospodarzem tego porannego spotkania nie określił się, którego z kandydatów zdecydował się poprzeć. Wszyscy trzej Panowie namawiali na to, aby bez względu na sympatie polityczne znaleźć czas w najbliższą niedzielę 21 kwietnia i odwiedzić komisję wyborczą i oddać głos. Wszyscy kandydaci otwarci są współpracę z którymś z wybranych na urząd prezydenta. Ponieważ dwóch z nich zasiądzie w nowo wybranej Radzie Miasta. Pierwotnie na czwartek planowana jest wspólna debata, Konrada Fijołka i Waldemara Szumnego, i Jacka Strojnego. Obaj kandydaci są otwarci na współpracę, chcą realizacji planu wyborczego przedstawianego przez Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa.

  Ja przyjmuję do realizacji wszystkie założenia programu ruchu społecznego Razem Dla Rzeszowa. Chcę zapewnić sympatyków, osoby głosujące na Jacka Strojnego w wyborach prezydenckich, że w przypadku mojej wygranej cały ten program będzie zrealizowany w mojej 5-letniej kadencji .

  Waldemar Szumny, kandydat na prezydenta Rzeszowa.

  Kandydaci rozmawiali na temat potencjalnej współpracy swoich środowisk w nowopowstałej Radzie Miasta Rzeszowa w kadencji 2024-2029. Kandydaci na fotel prezydenta Rzeszowa rozmawiali również o programie wyborczym Razem dla Rzeszowa.

   Z mojego punktu widzenia bardzo ważne i najciekawsze pomysły programowe to, chociażby Agencja Rozwoju Aglomeracji Rzeszowskiej. Pomysł bardzo mi się spodobał w programie pana Jacka. Oczywiście Strategia Dla Miasta Rzeszowa to jest dzisiaj najważniejszy dokument, a w ślad za tym rosnąca ilość planów zagospodarowania przestrzennego na terenie miasta. Do tych planów przystąpiliśmy, ale oczywiście chcielibyśmy osiągnąć to wymarzone, uwzględnione w waszym programie 50 proc. planów. Jeśli chodzi o komunikację, również zgodziliśmy się, że nr 1 to połączenie mostowe na południu między Jana Pawła a Podkarpacką. Nr 2 to domknięcie pierścienia na północy Rzeszowa, czyli E94 z dojazdem do S19 dookoła Załęża. Jeśli chodzi o szeroko rozumianą jakość życia w obszarze kultury, rekreacji i zieleni w pełni się zgadzamy

  Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com