wtorek, 28 maja, 2024
spot_img
+

  Interesują cię egzotyczne zwierzęta? Teraz, w Świlczy będziesz mógł je wszystkie zobaczyć podczas organizowanego Exoticarium!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Czy pasjonują Cię egzotyczne zwierzęta? Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę i poznać fascynujące ciekawostki z zakresu terrarystyki? A może marzysz o rozpoczęciu własnej hodowli zwierząt egzotycznych? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to świetnie trafiłeś! Inspirowani prestiżowymi wydarzeniami na całym świecie, organizatorzy pomyśleli, by zaplanować już po raz drugi wyjątkowe targi, które zapewnią odwiedzającym i wystawcom niezapomniane wrażenia oraz dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie terrarystyki, akwarystyki i botaniki.

  Ta niezwykła impreza została stworzona specjalnie przez hobbystów egzotyki dla wszystkich – zarówno początkujących, jak i zaawansowanych entuzjastów terrarystyki, akwarystyki i botaniki. Co możesz się spodziewać na tym wydarzeniu?

  Nowopowstała WR Sport Arena w Rzeszowie zapewni wystarczającą przestrzeń, aby w spokoju podziwiać wszystkie zwierzęta przygotowane na Targi. Spotkasz wiele niezwykłych stworzeń, takich jak węże, skorpiony, pająki, mrówki, skakuny, modliszki, agamy, gekony, żółwie, rośliny owadożerne, monstery i wiele więcej! Dla miłośników podwodnego świata również przygotowano coś specjalnego, w tym akwarystykę oraz rośliny akwariowe, specjalistyczne pokarmy dla zwierząt akwariowych oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Poza samymi zwierzętami, będzie również możliwość zdobycia terrariów, akcesoriów i specjalistycznego pokarmu dla Twoich egzotycznych pupili. Poznasz innych miłośników terrarystyki i będziesz mógł wymienić się z nimi doświadczeniami oraz poradami dotyczącymi opieki nad egzotycznymi zwierzętami.

  Nie zabraknie także unikatowych okazów, takich jak gekon Orzęsiony Axanthic, Amblypygi rodem z Harrego Pottera, największy pająk na świecie – dorosła samica Theraphosa Blondi, czy klejnot Brazylii – Typhochlaena Seladonia. A to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie na targach! Dodatkowo, będzie okazja zobaczyć zwierzaki niezwykle rzadkie i niezwykłe, które rzadko można spotkać na innych tego typu wydarzeniach, takie jak gekon Lamparci Black Night, scynki krokodylowe, kameleony lamparcie Nosy Be oraz trójrogie, boa piaskowe, wije, skolopendry oraz skorpiony z pustyni w Arizonie, i wiele, wiele więcej!

  Planowane Exoticarium odbędzie się WR Sport Arena w Świlczy 146P, bardzo blisko samego Rzeszowa. Wybierz się na imprezę z egzotycznymi zwierzętami w roli głównej, już 28 kwietnia, w niedzielę, w godzinach od 10, do 16 popołudniu. Jeśli chodzi o bilety, możesz je kupić online, wchodząc pod link https://bilety.io/OUDUB](https://bilety.io/OUDUB. Pamiętaj, że dzieci poniżej 6 roku nie muszą mieć biletów!

  Nie przegap zatem okazji, aby zanurzyć się w fascynującym świecie egzotycznych zwierząt i roślin! Do zobaczenia na targach terrarystycznych, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych odkryć i inspiracji!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com