czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Kanał podróżniczy na YouTube opublikował film o Boguchwale oraz o tym, dlaczego warto odwiedzić to miejsce!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podróże te małe i te Duże – tak nazywa się kanał podróżniczy na YouTube, który od przeszło jednego roku pokazuje piękne, malownicze ale też ciekawe miejsca, do których warto pojechać i które warto zwiedzić. Niedawno temu, podróżnicy udostępnili tam film o Boguhwale. To miasto, które znajduje się niedaleko Rzeszowa, na Podkarpaciu.

  Podróżnicy, którzy często wrzucają do sieci filmy ze swoich wypraw, tym razem odwiedzili przepiękne miasto, które znajduje się na południe od stolicy naszego województwa. Warto dodać, że autorzy filmu o Boguchwale, podróżowali również do nie tylko pięknych zakątków Polski, ale też i całego świata. Można na ich kanale, na YouTube znaleźć filmy z wycieczek do między innymi Czech, Krakowa, Krynicy-Zdroju, Krosna, Tomaszowa Lubelskiego, Londynu czy do Szczecina – do mniejszych wsi, czy też większych, dużych miast. Znajduje się tam na tę chwilę 75 filmów, a trwają one po około 10 minut, stanowiąc wspaniałe pamiątki z pobytu w różnych miejscach po całym globie.

  Docierając do Boguchwały, wycieczkowicze, nagrywając film odwiedzili Urząd Miasta, przeszli przez zespół pałacowo parkowy Lubomirskich, dotarli również do Starego Spichlerza, podając dodatkowo ciekawostki związane właśnie z tym miejscem, a także dostarczając informacji o historii tej okolicy.

  Dodajemy, że Podróże te małe i te Duże to kanał dla ludzi, którzy na przykład chcą się wybrać gdzieś, ale nie mają pojęcia, co warto zwiedzić oraz dla wszystkich ciekawskich zabytków, jakie kryje w sobie Polska oraz cały świat. Nie tylko poddaje on pomysły, na to, gdzie spędzić wakacje, ferie, czy wolne. A my zapraszamy tymczasem, do obejrzenia filmu właśnie o Boguchwale. Trzeba w tym celu wejść pod link – https://www.youtube.com/watch?v=fjVRWiosHfI&ab_channel=Podr%C3%B3%C5%BCetema%C5%82eiteDu%C5%BCe.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com