środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Szczęśliwy finał poszukiwań 17-letniego chłopaka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jednym z priorytetowych obowiązków policjantów jest troska o życie i zdrowie ludzkie. Dlatego też zgłoszenia tego rodzaju zawsze są traktowane z najwyższym priorytetem. W miniony piątek, w zaledwie pół godziny od odebrania zgłoszenia, funkcjonariusze skutecznie odnaleźli 17-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego, którego zaginięcie zostało zgłoszone przez jego ojca.

  W piątek po godzinie 17 otrzymano zgłoszenie o zaginięciu młodego mężczyzny, które zagrażało jego życiu i zdrowiu – przekazał ojciec. Policjanci natychmiast podjęli działania, zapoznając się z rysopisem i rozpoczynając poszukiwania. Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, w niespełna pół godziny od zgłoszenia, funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego i kryminalnego przemyskiej komendy odnaleźli 17-latka na terenie Przemyśla. Młody mężczyzna został udzielił pomocy i trafił pod opiekę lekarzy.

  Policjanci szybko zareagowali na sytuację, przystępując do natychmiastowych działań. Po zapoznaniu się z rysopisem rozpoczęli intensywne poszukiwania młodego mężczyzny. Mundurowi skrupulatnie ustalali miejsca, w których potencjalnie mógł przebywać nastolatek. Dzięki ich zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, w ciągu zaledwie pół godziny od momentu zgłoszenia, funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego i kryminalnego przemyskiej komendy odnaleźli zaginionego 17-latka na terenie Przemyśla. Po odnalezieniu mężczyzna otrzymał niezbędną pomoc i został przekazany pod opiekę lekarzy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com