środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Za nami koncert taneczny, który przygotowała słuchaczka krośnieńskiej szkoły artystycznej – Maja Szelc!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Maja Szelc to bardzo utalentowana szczególnie pod względem tanecznym artystka, która w ramach swojej pracy dyplomowej, zorganizowała koncert „Na ludowo”, angażując takie zespoły taneczne jak – ZPiT Uniwersytetu Rzeszowskiego Resovia Saltans, Zespół Tańca Współczesnego „Strecz” oraz Zespół Taneczny „Kleks”.

  Maja uczęszczała i skończyła jedną z niewielu takich szkół w Polsce – Policealne Studium Animatorów Kultury właśnie w Krośnie. To szkoła, która kształci przyszłych choreografów (animatorów tańca) także profesjonalnych fotografów, twórców spektakli teatralnych oraz w ogóle działaczy w szeroko pojętej i rozumianej kulturze. To idealne miejsce do rozwoju swoich artystycznych zainteresowań. Mogą się tutaj, w Krośnie kształcić wszyscy, którzy czują powołanie  – obojętnie czy są to absolwenci studiów czy też liceum do pracy właśnie w kulturze.

  Koncert odbył się 25 lutego, w minioną niedzielę, o godzinie 16:00, w Regionalnym Centrum Pogranicza, przy ul. Kolejowej 1, w Krośnie, gdzie odbywa się wiele różnych koncertów właśnie, ale też festiwali, czy przeglądów tanecznych oraz wszystkich innych wydarzeń kulturalnych. Każdy mógł zobaczyć sztukę taneczną na bardzo wysokim poziomie, a za wszystko była odpowiedzialna Maja. To był bardzo piękny koncert taneczny. Z resztą, można było to poznać po długich brawach widowni, która zapełniła się w całości! Możecie z resztą zobaczyć to, oglądając dołączone zdjęcia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com