środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, także organizuje jak co roku coś dla pań z okazji zbliżającego się ich święta!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zaplanujcie sobie wolne, piątkowe popołudnie, 8 marca 2024 roku, bo o godzinie 15:00 Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie stanie się areną wyjątkowego wydarzenia z okazji przypadającego tego dnia święta kobiet. To będzie spotkanie kobiet związanych z kulturą, które odbywa się w ramach projektu „Kultura jest Kobietą”. W tegorocznej edycji skupimy się na rozmowie z wyjątkowymi gośćmi, którymi będą same panie – a  które wnoszą niepowtarzalny wkład w świat sztuki na Podkarpaciu. Przedstawicielki rękodzieła, ceramiki, rzeźby i fotografii opowiedzą o swojej artystycznej pasji, inspiracjach i wyzwaniach, z jakimi się zmagają.

  Zaproszonymi gośćmi, będą – Urszula Stachurska, która zajmuje się ceramiką, Anita Ryba i Renata Sendrowicz – rękodziełem ludowym z regionu lasowiackiego, Katarzyna Warańska to fotografka, Karolina Koch to rzeźbiarka, natomiast Jadwiga Orzechowska to animatorka kultury.

  W trakcie wydarzenia o godzinie 15:00 (godzina uległa zmianie, więc automatycznie nie jest aktualna na plakacie) zanurzymy się również w magii muzyki, gdy utalentowani instrumentaliści z województwa podkarpackiego zaprezentują krótki, ale niezwykły recital.

  Jeśli nie możesz tego dnia wybrać się do siedziby WDK, w której będzie trwała impreza – nic straconego. Całość wydarzenia będzie dostępna online na Facebook-u Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie (https://www.facebook.com/wdkrzeszow). Wspólnie celebrujmy szczególnie talent, pasje oraz kreatywność kobiet w podkarpackiej, regionalnej kulturze!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com