poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Pod koniec grudnia, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie pokaże nowy spektakl, pod tytułem „Gdzie ci mężczyźni?”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, który znajduje się przy ul. Sokoła 7/9 przygotowuje na koniec miesiąca grudnia całkowicie nowy spektakl, nigdy do tej pory nie grany i nie prezentowany! Wybierz się dlatego też już 29 grudnia 2023 roku, do tego teatru, na muzyczny spektakl pt. „Gdzie ci mężczyźni?”. Za reżyserię przedstawienia odpowiada Sławomir Gaudyn – aktor z wykształcenia, realizator obecnie różnych spektakli teatralnych. A na scenie pojawią się trzy aktorki i wokalistki, a mianowicie Justyna Król, Małgorzata Pruchnik-Chołka, oraz Paulina Sobiś. A przedstawienie w najbliższym terminie odbędzie się w ostatni piątek grudnia, 2023 roku, o godzinie 18:00 oraz o 20:30, na scenie-foyer teatru.

  Artystki, które dotychczas oglądać można było w spektaklach „Następna do raju” (Justyna Król), „Maria Stuart” (Małgorzata Pruchnik-Chołka), czy „Okno na parlament” (Paulina Sobiś), tym razem połączyły siły i stworzyły trio, które zabierze widzów w zabawną i nieco sentymentalną muzyczną podróż przez piosenki, których głównymi bohaterami są̨ właśnie mężczyźni.

  – „Wytkną im one kilka spraw i skorzystają z okazji, by wypunktować niektóre zachowania. Nie zabraknie w tym wszystkim jednak dobrego humoru i piosenek, które poruszą w widzach również te bardziej wrażliwe struny.”

  – zapowiada reżyser spektaklu

  Podczas koncertu „Gdzie ci mężczyźni?” usłyszymy największe przeboje napisane m.in. przez Wojciecha Młynarskiego, Agnieszkę Osiecką, Jana Pietrzaka i wielu innych. Usłyszymy największe przeboje polskiej i światowej klasyki piosenki — utwory z repertuaru Danuty Rinn, Maryli Rodowicz, Jaquesa Brela i wspólnie zastanowimy się, gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy? Na scenie aktorkom akompaniować będą Tomasz Jachym (instrumenty klawiszowe, aranżacja utworów) a w rolę konferansjera. wcieli się Sławomir Gaudyn.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com