sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Zabawa w rzeszowskim parku z występami i animacjami z okazji Dnia Dziecka. Posłuchamy m.in. koncertu „W Wojtusiowej Izbie”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 1 czerwca, od godziny 16:00 do 21:30, zachęcamy wszystkie dzieci i ich rodziny do wybrania się do Parku Jedności Polonii z Macierzą w Rzeszowie, na niezapomniane świętowanie Dnia Dziecka! To będzie wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy, śmiechu i przeżywania niezapomnianych chwil. Wydarzenie będzie miało miejsce zarówno na scenie, jak i na placu pod nią, co zapewni mnóstwo rozrywki dla wszystkich uczestników. Występy artystyczne dzieci i młodzieży, zabawy oraz koncerty będą odbywały się równolegle, zapewniając pełen dzień emocji i radości.

  Poznaj cały harmonogram imprezy!

  -16:00-18:30 – Występy artystyczne dzieci i młodzieży: Zobaczcie talenty najmłodszych artystów, którzy zaprezentują swoje umiejętności na scenie, zachwycając publiczność swoim talentem i energią.

  – 16:00-19:00 – Zabawy świata: Przenieście się w podróż do różnych części świata i zobaczcie, jak bawią się dzieci w Europie, Azji i Afryce. Rozmaite atrakcje i gry pozwolą poczuć klimat różnych kultur.

  – 19:00-19:30 – Występ grupy Studio Bębnów Afrykańskich: Przygotujcie się na muzyczną podróż do Afryki z energetycznymi dźwiękami bębnów i tańcem, który rozbudzi zmysły i doda energii do zabawy.

  – 19:30-20:30 – Występ grupy dzieci i młodzieży Projektu Zgrajmy Się: lokalna gwiazda, grupa Zgrajmy Się, zaprezentuje swoje umiejętności muzyczne i taneczne, zapewniając niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

  – 20:30-21:30 – Koncert relaksacyjny ‘’W Wojtusiowej Izbie‘‘: Czas na chwilę wyciszenia i relaksu przy dźwiękach muzyki, która pozwoli Wam odprężyć się po całym dniu pełnym emocji.

  Jakie dodatkowe atrakcje czekają na dzieci tego dnia?

  – Malowanie twarzy: Dzieci będą miały okazję stać się swoimi ulubionymi postaciami z kreskówek lub zwierzętami dzięki kreatywnemu malowaniu twarzy.

  – Animacje dla dzieci prowadzone przez Kids Academy: Profesjonalni animatorzy zapewnią mnóstwo zabawy i śmiechu dla najmłodszych uczestników.

  Dzień Dziecka w Parku Jedności Polonii to wydarzenie bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie tego wyjątkowego dnia niż w towarzystwie przyjaciół, rodziny z mnóstwem atrakcji. Warto wybrać się do Parku Jedności Polonii z Macierzą w Rzeszowie, aby razem stworzyć niezapomniane wspomnienia i cieszyć się beztroskim dzieciństwem!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com