wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Tragiczny wypadek w Kamieniu z udziałem motocyklisty

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Rzeszowa prowadzą dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku, który miał miejsce w Kamieniu. Motocyklista zderzył się tam z kierującą Toyotą, co skutkowało śmiercią 27-letniego kierowcy motocykla na miejscu zdarzenia.

  Wczoraj po godzinie 22 w Kamieniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Według wstępnych ustaleń policji, 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, kierujący motocyklem marki Yamaha, podróżujący w kierunku Sokołowa Małopolskiego, stracił panowanie nad pojazdem z nieznanych jeszcze przyczyn. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z kierującą Toyotą.

  W wyniku tego tragicznego zdarzenia 27-letni motocyklista zginął na miejscu. Natomiast 29-letnia kierująca Toyotą i jej pasażerka, które w wyniku zderzenia wjechały do przydrożnego rowu, nie odniosły poważniejszych obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu kobiet i potwierdzili, że były trzeźwe.

  Na miejscu wypadku policjanci, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli wszelkie ślady konieczne do ustalenia szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Zgodnie z decyzją prokuratora, ciało motocyklisty zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań. Dodatkowo, policjanci zabezpieczyli również pojazdy biorące udział w wypadku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com