środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Przedszkole przy ul. Hoffmanowej w Rzeszowie będzie ocieplone i ładniejsze

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przedszkole Publiczne nr 23 to kolejna instytucja edukacyjna w Rzeszowie, która obecnie przechodzi remont. Obiekt jest obecnie poddawany termomodernizacji i otrzyma nową elewację.

  Przedszkole Publiczne nr 23 w Rzeszowie mieści się w budynku zlokalizowanym przy ul. Hoffmanowej. W placówce tej naukę pobiera 125 przedszkolaków, którzy są podzieleni na pięć grup. Remont, rozpoczęty w maju, jest obecnie zaawansowany na poziomie około 65 procent. Prace modernizacyjne obejmują termomodernizację budynku, modernizację kanalizacji deszczowej, wymianę części stolarki drzwiowej i okiennej oraz aktualizację instalacji centralnego ogrzewania.

  Obecnie w trakcie są prace związane z dociepleniem ścian budynku. Wcześniej przeprowadzono izolację termiczną dachu oraz części fundamentów. Ponadto przeprowadzono odnowienie schodów.

  Instalacja centralnego ogrzewania została już wymieniona. Nowa posiada regulatory, dzięki którym możemy decydować o tym, jaka temperatura panuje w budynku. Pozwoli to zapewnić dzieciom jeszcze bardziej komfortowe warunki. Remont zwieńczy wykonanie nowej elewacji zewnętrznej. Ściany będą kolorowe, przyjazne dzieciom.

  Elżbieta Orzech, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 23 w Rzeszowie
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com