środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Na rzeszowskim rynku politycy Koalicji Obywatelskiej podsumowali kampanię wyborczą do parlamentu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Politycy Koalicji Obywatelskiej zakończyli ocenę kampanii wyborczej na Podkarpaciu, prezentując jednocześnie swoje plany na przyszłość oraz nadchodzące wybory samorządowe.

  Zdzisław Gawlik, lider struktur Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu oraz poseł wybrany z ramienia Koalicji Obywatelskiej, wyraził w piątek, 20 października, swoją wdzięczność wobec mieszkańców Podkarpacia za aktywny udział w wyborach. Frekwencja w regionie osiągnęła imponujący poziom prawie 70 procent. Koalicję Obywatelską poparło niemal 190 tysięcy mieszkańców Podkarpacia, co stanowi wzrost o ponad 40 tysięcy głosów w porównaniu z wynikami z 2019 roku.

  Zdaniem Zdzisława Gawlika, należy utworzyć zespoły obszarowe, które zajmą się naprawianiem gospodarki, uważanej przez przewodniczącego PO na Podkarpaciu za dotkniętą negatywnym wpływem obecnego rządu. Politycy Koalicji Obywatelskiej deklarują również współpracę z młodymi ludźmi w dążeniu do ochrony klimatu i środowiska. W przypadku utworzenia nowego rządu, obiecuje się uruchomienie internetowej platformy do dialogu z obywatelami.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com