piątek, 8 grudnia, 2023
+

  W październiku w rzeszowskiej filharmonii usłyszymy największe przeboje ABBY i nie tylko, w wersji symfonicznej! Będą tancerki, soliści i orkiestra!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zachęcamy do wykupowania już teraz biletów na wyjątkowe wydarzenie muzyczne w miejscu – Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego, przy ul. Fryderyka Szopena 30 w Rzeszowie. Będzie to niezwykła uczta muzyczna, szczególnie dedykowana fanom popularnego zespołu ABBY, który przed laty nagrywał i śpiewał takie piosenki, jak: „Waterloo”, „Honey, Honey”, „Money, Money, „Money”, czy „Mamma mia”. Ale to nie wszystko. Grupa wokalistów, tancerek razem z orkiestrą przedstawią także inne piosenki, w tym Boney M „Rivers of Babylon” czy Bee Gees”Stain’ Alive”. W sumie będzie to 27 utworów. Warto wybrać się na to wydarzenie, a bilety dostępne są do kupienia online, przez internet, na stronie internetowej https://bkb.pl/96958-32a21 oraz w kasie Filharmonii w cenie 140 zł oraz 150 zł.

  Filharmonia Podkarpacka zaprasza do siebie 15 października 2023 roku, na wydarzenie pod nazwą „ABBA I INNI SYMFONICZNIE”, o godzinie 18:00. Wszystko, całe piękne widowisko potrwa dwie godziny z przerwą i na scenie zgromadzi ponad pięćdziesięciu artystów.

  Szwedzka grupa ABBA, szczególnie w swoich latach świetności, nagrała naprawdę wiele przebojów, które do dziś nuci nie tylko to starsze ale i coraz częściej młodsze pokolenie. Muzycy składający się z czterech osób – Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog szczególnie popularność zdobyli w latach 70-tych, nagrywając sporo przebojów, tak często prezentowanych do dzisiejszego dnia w rozgłośniach radiowych na całym świecie.

  Tym razem filharmonia zaprasza na bardzo ciekawe widowisko, podczas którego zgromadzona publiczność usłyszy piosenki tego zespołu, ale też nie tylko w pięknych, ciekawych aranżacjach. Cała rozpiska utworów, które zostaną zaprezentowane dostępna jest na stronie internetowej https://biletyna.pl/koncert/ABBA-i-INNI-Symfonicznie/Rzeszow.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com