piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski na podkarpackich boiskach w październiku

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od dzisiaj, 22 września, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej planuje rozpocząć sprzedaż biletów na nadchodzące mecze reprezentacji Polski, które odbędą się w październiku na Podkarpaciu.

  Trzy różne drużyny reprezentacyjne Polski będą miały okazję rozegrać swoje mecze w naszym regionie w ciągu niespełna dwóch tygodni.

  Pierwsze z tych spotkań, które odbędzie się 6 października w Mielcu, to mecz pierwszych reprezentacji futsalu między Polską a Belgią, będący częścią eliminacji do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Uzbekistanie w dniach od 14 września do 6 października 2024.

  Kolejny mecz, który zaplanowano na 13 października na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, to towarzyskie starcie Polska – Słowacja w kategorii wiekowej do lat 18, prowadzone przez trenera Marcina Włodarskiego, który pochodzi z Podkarpacia.

  Na zakończenie tego futbolowego cyklu, 17 października na boisku Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, kadra Polski U-21 zmierzy się z Estonią w meczu eliminacji mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. To będzie pierwszy mecz naszej młodzieżowej reprezentacji do lat 21 na Podkarpaciu.

  Sprzedaż biletów na te wydarzenia ruszy w najbliższych dniach. Już od piątku będziecie mieli okazję nabyć wejściówki na mecze w Mielcu i Stalowej Woli, a na początku przyszłego tygodnia również na mecz w Rzeszowie.

  Jednak ważne jest, że bilety na wszystkie te wydarzenia będą płatne. Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży i cen biletów znajdziecie na stronie bilety.podkarpackizpn.pl.

  Ponieważ wszystkie trzy spotkania są uważane za imprezy masowe, przy zakupie biletów konieczne będzie zarejestrowanie się i podanie swoich danych, zgodnie z regulaminem sprzedaży.

  Najważniejsze – bilety na mecze będą dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. Nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie ani w żadnej innej formie sprzedaży stacjonarnej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com