sobota, 30 września, 2023
+

  Zbliża się 5. Festiwal Produktów Podkarpackich w Bieszczadach. To wielkie wydarzenie zrzeszające lokalnych twórców i wystawców! Zagra ZAKOPOWER! 

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Końcem września w Wańkowej, tuż przy jednej z bieszczadzkich stacji narciarskich zorganizowane zostanie wyjątkowe święto pod nazwą „Festiwal Produktów Podkarpackich”. Cała impreza odbędzie się 24 września i jest całkowicie darmowa. Oprócz wystawców z lokalnymi, regionalnymi produktami będą też koncerty, warsztaty ceramiczne, kaligraficzne, kulinarne, wiele atrakcji dla tych nieco młodszych, czy spotkanie z podróżnikami, a także zostanie uruchomiona najdłuższa w tej części Europy tyrolka dwulinowa. Wydarzenie rozpoczyna się już od 13-tej!

  Wystawcy zaprezentują wyroby winiarskie, nalewki, miody, sery, ekologiczne przetwory z owoców i warzyw, oleje tłoczone na zimno i wiele innych podkarpackich przysmaków. Wśród wystawców będą również rękodzielnicy – na stoiskach zakupimy m. in. biżuterię, ubrania, zabawki, wyroby z wikliny, ze szkła oraz naturalne kosmetyki.

  Festiwal to też świetna okazja, by nauczyć się kaligrafii, spróbować swoich sił w garncarstwie oraz poznać ciekawych ludzi z Podkarpacia na Spotkaniu Podróżników. Z kolei na miłośników dobrej kuchni będzie czekał Andrzej Polan – kucharz i osobowość telewizyjna, który na Waszych oczach przygotuje kulinarne cuda inspirowane regionem.

  Ważnym punktem programu będzie również otwarcie najdłuższej w tej części Europy tyrolki dwulinowej. A wieczorem na festiwalowej scenie wystąpi zespół ZAKOPOWER.

  Dokładny program imprezy znajduje się na stronie internetowej:

  https://www.facebook.com/events/249393208071016/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com