środa, 17 lipca, 2024
+

  Stracił panowanie nad skuterem był pod wpływem alkoholu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj 13 marca na terenie miejscowości Jeżowe doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący skuterem stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i wywrócił się. Jak się okazało, 33-latek miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

  Przed południem na terenie miejscowości Jeżowe. Dyżurny niżańskiej jednostki policji odebrał telefon ze zgłoszeniem zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

  Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący skuterem, na łuku drogi, stracił panowanie nad jednośladem, w wyniku czego wywrócił się z pojazdem. Ponadto okazało się, że kierujący skuterem wsiadł za kierownicę, pomimo że wcześniej pił alkohol. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Kierowca jednośladu miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

  Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym, a mężczyzna trafił do szpitala. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które teraz będzie odpowiadał 33-latek.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com