-1,5 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  Podczas finału 10. edycji Rzeszów Jazz Festiwal zamiast Stanisława Soyki wystąpi lider zespołu Raz Dwa Trzy – Adam Nowak razem z Grażyną Łobaszewską

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami koncert finałowy 10. edycji Rzeszów Jazz Festiwal. W najbliższą sobotę w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie wystąpi Grażyna Łobaszewska. Ikona polskiej estrady świętuje w tym roku 50 lecie działalności scenicznej.

  Podczas koncertu Grażynie Łobaszewskiej miał towarzyszyć Stanisław Soyka, jednak z powodu problemów zdrowotnych, nie będzie w stanie wystąpić w Rzeszowie. Zastąpi go równie uznany lider zespołu Raz Dwa Trzy – Adam Nowak. Szykuje się niezapomniany wieczór.

  Cytujemy słowa Grażyny Łobaszewskiej:

  „Jak doskonale wiecie, podczas nadchodzących koncertów jubileuszu mojego 50lecia pracy scenicznej miał na scenie towarzyszyć mi mój wielki przyjaciel Stanisław Sojka. Z przykrością muszę jednak ogłosić, iż z powodu ciężkiej niedyspozycji zdrowotnej Stanisław nie będzie w stanie wystąpić przed Państwem. Jednocześnie, nie chcąc pozbawiać Państwa możliwości uczestnictwa w tych wyjątkowych dla mnie wydarzeniach, z pomocą przyszli zaprzyjaźnieni artyści. W Rzeszowie i Lublinie swoją sceniczną obecnością wesprze nas Adam Nowak. Stanisławie, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na Ciebie niecierpliwie.”

   Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore.

  Koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore i gościnnym udziałem Adama Nowaka rozpocznie się w sobotę 10 grudnia o godzinie 20 w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

  Bilety dostępne pod adresem – https://niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com