27,1 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Game Over Cycle dzień otwarty

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już w najbliższą sobotę 23 kwietnia Game Over Cycle producent motocykli typu custom organizuje oficjalny Dzień Otwarty. We wszystkich salonach działających w zagłębiu motoryzacyjnym zlokalizowanym przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie.

  Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W sobotę w siedzibie GOC dostępny będzie m.in. foodtruck, napoje, lody, pokazy rękodzieła i aerografu, wystawa starych aut, pokaz amerykańskich samochodów typu “muscle cars”. Salony Harley-Davidson Rzeszów oraz Surron Rzeszów zaoferują jazdy testowe jednośladami i promocje, a salon Yamaha Rzeszów specjalne oferty na odzież oraz akcesoria. W sobotę będzie miała miejsce również premiera GOC Wear – nowej kolekcji linii odzieżowej Game Over Cycles.

  Szczególną atrakcją będzie przygotowany specjalnie na ten dzień rajd. Obejmie on lokalne atrakcje turystyczne, takie jak wystawę motocykli w Cyziówce, Park Historyczny Blizna czy ekspozycję historyczno-dydaktyczną przy Górze Śmierci. Każdy uczestnik rajdu otrzyma zniżki na bilety w poszczególnych punktach przejazdu, a także szansę na wygranie nagród, które będą rozlosowane w loterii przygotowanej przez organizatorów dla uczestników rajdu.

  Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie. Szczegóły atrakcji i udziału w rajdzie można znaleźć w mediach społecznościowych organizatorów.

  https://www.facebook.com/events/1352984281789621

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -