1,7 C
Rzeszów
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
+

  V Budziwojski Kiermasz bożonarodzeniowy

  Polecamy

  Monika Służały
  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Za niedługo, bo w niedzielę 12 grudnia 2021 roku w godzinach 10:00-16:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194 odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy.

  Czego możemy spodziewać się na kiermaszu? Przede wszystkim wyrobów rękodzielniczych, tak jak to wykonała Pani Alina Paterek-Ostatek, która zajmuje się tworzeniem ozdób świątecznych różnymi technikami. W ofercie znajdują się anioły wykonane techniką powertex, choinki oraz krasnale uszyte z materiału, aniołki z koronki, wianki wiklinowe oraz dzwonki brokatowe wykonane na małej doniczce.

  Poniżej kilka dzieł Pani Aliny:

  Rzeszowski Dom Kultury
  Rzeszowski Dom Kultury
  Rzeszowski Dom Kultury

  Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i cenach, oraz posiadają własne specyfikacje: kolory, dodatki oraz różne materiały, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W sprawie produktów można bezpośrednio skontaktować się z autorką ozdób świątecznych pod numerem telefonu: 606 748 436 oraz adresem e-mail: alinal40@op.pl.

  Cukierniczymi arcydziełami może pochwalić się Pani Barbara Pytlakowska. Pani Basia z wielka pasją i zaangażowaniem stworzyła świąteczne pierniczki, które nadadzą się idealnie na prezent, do przystrojenia choinki a także do jedzenia.

  Przykłady wyrobów Pani Barbary:

  Rzeszowski Dom Kultury
  Rzeszowski Dom Kultury
  Rzeszowski Dom Kultury

  Z usługi Pani Barbary Pytlakowskiej będzie można skorzystać podczas V Budziwojskiego Kiermaszu bożonarodzeniowego lub zrealizować indywidualne zamówienie pod numerem telefonu: 534 558 228.

  Warto również odwiedzić stronę online kiermaszu, znajdują się tam inne równie wyjątkowe rękodzieła:

  Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com