10,2 C
Rzeszów
sobota, 1 kwietnia, 2023
+

  Na osiedlu Projektant doszło do zabójstwa 47-letniej kobiety

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Policjanci zatrzymali mężczyznę, który może mieć związek ze śmiercią 47-letniej kobiety. Mieszkanka Rzeszowa z ranami klatki piersiowej została znaleziona dziś rano, przed blokiem na ul. Czudeckiej. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

  Przed godziną 7 rano, przed blokiem przy ulicy Czudeckiej w Rzeszowie, odnaleziono 47-letnią kobietę. Policję wezwali sąsiedzi, którzy widzieli, jak mężczyzna ucieka autem z miejsca zdarzenia. Ofiara miała rany kłute klatki piersiowej, pomimo udzielonej pomocy, jej życia nie udało się uratować.

  Jak ustalono, mężczyzna mogący mieć związek z tym zdarzeniem, odjechał z miejsca samochodem marki Audi. Na ulicy Wadowickiej porzucił auto i uciekł pieszo. Okazało się, że wcześniej mężczyzna spowodował dwie kolizje. Na skrzyżowaniu ul. Błogosławionej Karoliny i Strzyżowskiej zderzył się z kierującym samochodem marki Kia. Mężczyzna nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zderzenia. Następnie na skrzyżowaniu ulic Strzyżowskiej z Ustrzycką nie zapanował nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejsce porzucenia samochodu skierowano policjantów oraz przewodnika z psem tropiącym. Około godziny 9, na ulicy Krakowskiej, policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

  fot. Policja Podkarpacka

  W miejscu odnalezienia zwłok kobiety pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Obecnie czynności dochodzeniowe nadal trwają.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com