sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  W Zarzeczu doszło do zderzenia trzech pojazdów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Niska pracowali na miejscu zdarzenia, które miało miejsce w Zarzeczu. Kierujący Fiatem holował ciągnik rolniczy z podpiętym wozem konnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i spowodował zderzenie z Peugeotem. 41-letni mężczyzna, który prowadził holowany ciągnik, nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego organizm zawierał ponad 1,5 promila alkoholu.

  Wczoraj przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zarzecze, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz ciągnik rolniczy.

  Z wstępnych ustaleń wynika, że 82-letni kierowca Fiata, ciągnąc za sobą ciągnik rolniczy z przyczepionym wozem konnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującej Peugeotem. 49-letnia kobieta jadąca z Wólki Tanewskiej w kierunku Zarzecza, na skrzyżowaniu zderzyła się z ciągnikiem, który nagle wyjechał na jej pas ruchu.

  W wyniku kolizji kobieta została przewieziona do szpitala. Kierowcom Fiata i ciągnika rolniczego nic się nie stało. Podczas dochodzenia okazało się, że 41-letni kierowca ciągnika miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Dodatkowo, nie miał on wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdów, a pojazd, którym kierował, nie posiadał aktualnych badań technicznych ani ubezpieczenia. Kierowcy Fiata i ciągnika rolniczego będą odpowiadać przed sądem za swoje postępowanie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com