niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Maciej Rąb gościem programu Marcina Warchoła „Porozmawiajmy o Rzeszowie”

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś ukazał się najnowszy odcinka programu Marcina Warchoła „Porozmawiajmy o Rzeszowie”. Gościem był Pan Maciej Rąb, który jest Przewodniczącym Rady Osiedla Słocina i strażakiem.

  W mediach dostępny jest nowy odcinek cyklicznego programu dr hab. Marcina Warchoła “Porozmawiajmy o Rzeszowie”. Tym razem głównym tematem rozmowy było poszerzenia granic miasta, korzyści płynące z tego procesu i korzyści wszystkich mieszkańców. 

  Maciej Rąb opowiedział o tym, co zmieniło się na Słocinie, od 2006 roku, gdy została włączona do miasta Rzeszowa. Mówił m.in. o inwestycjach drogowych, kulturalnych i sportowych.

  W 2006 roku Słocina została włączona do Rzeszowa, już rok później zaczęły się remonty na naszym osiedlu. Był remont ul. Słocińskiej, która była w bardzo złym stanie oraz odcinka ul. Świętego Rocha. To było bardzo pozytywnie odebrane przez mieszkańców, możemy jeździć po wspaniałych drogach, chodzić po równych chodnikach.

  – mówił Przewodniczący Osiedla Słocina.

  źródło: YT Marcin Warchoł

  Poruszono także temat kolejnych potrzeb jakie pojawiają się na Osiedlu Słocina oraz straży pożarnej i potrzeb rzeszowskich jednostek.

  Jesteśmy osiedlem, które bardzo dynamicznie się rozwija, stąd też pojawiają się nowe problemy chodzi M.IN. o poprawę komunikacji na osiedlu, rewitalizację parku, budowę żłobka i remizy strażackiej.

  – wymieniał Maciej Rąb.

  Nowy odcinek jest dostępny w mediach społecznościowych kandydata:

  FB: https://www.facebook.com/warcholpl/videos/885092322048157

  YT: https://youtu.be/niaOCwmOUQM

  Spotify: https://open.spotify.com/episode/3xD3b7sz03drADQ4KrJtJj?si=yAappz5FT3W-HBniP-ZXwQ

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com