17,2 C
Rzeszów
piątek, 25 czerwca, 2021
+

  Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Nasi Sąsiedzi- Podwodny Świat”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Nasi Sąsiedzi- Podwodny Świat” edycja 2021r.

  Młodzieżowy Dom Kultury organizuje kolejną edycję konkursu plastycznego “Nasi Sąsiedzi- Podwodny Świat”. W konkursie mogą wziąć udział osoby z województwa podkarpackiego i kraju preszowskiego (Słowacja).

  Celem konkursu jest nawiązywanie i umacnianie kontaktów oraz współpracy międzynarodowej poprzez kulturę i sztukę.

  Ubiegłoroczna edycja konkursu nie została zrealizowana ze względu na pandemię Covid-19. Prace, które zostały nadesłane na ten konkurs będą rozpatrywane w trzech kategoriach wiekowych.

  • I kat. 7 – 10 lat,
  • II kat. 11 – 14 lat,
  • III kat. 15 – 18 lat

  Każdy uczestnik przesyła jedną pracę w dowolnej technice płaskiej (malarstwo, rysunek, grafika, tkanina artystyczna, kolaż). Prace przestrzenne lub wyklejane z plasteliny itp. materiałów oraz prace zbiorowe nie będą przyjmowane do konkursu.

  Prace powinny być zgodne z tematyką: „Nas sąsiedzi- podwodny świat”. Interpretacja tematu jest dowolna i zależna od osoby wykonującej pracę.

  Termin nadsyłania prac mija: 6.04.2021r.Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa online odbędzie się pod koniec kwietnia 2021r. na profilu Facebook MDK oraz stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni odrębnym e-mailem.

  Dokładne informacje dotyczące uczestnictwa w konkursie zostały zawarte w regulaminie, który wraz z odpowiednimi dokumentami znajduje się na stronie: www.mdk.rzeszow.pl.

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -