0,9 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Bilety okresowe zakupisz poprzez aplikację mPay

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzięki wykorzystaniu telefonów komórkowych korzystając z różnych aplikacji można za pomocą jednego poręcznego urządzenia skorzystać ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza do skorzystania z nowej usługi. Od teraz bilety okresowe można zakupić za pomocą telefonu komórkowego.

  Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Podróżnych od dnia 1 stycznia 2021 roku wprowadził możliwość zakupu biletów okresowych np. pięciodniowych, miesięcznych lub 30-dniowych liniowych, sieciowych miesięcznych, 30-dniowych, 90-dniowych, 180-dniowych za pomocą telefonu komórkowego.

  Aby skorzystać z usługi należy pobrać aplikację mobilną „mPay”. Pasażerowie komunikacji miejskiej w Rzeszowie korzystają z niej już od kilku lat, kupując regularnie bilety 1-przejazdowe, 60-minutowe oraz 24-godzinne.

  O aplikacji można przeczytać więcej tutaj https://www.mpay.pl/. Zachęcamy do skorzystania z tego udogodnienia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -