2,3 C
Rzeszów
środa, 1 grudnia, 2021
+

  Policjanci zatrzymali podejrzanego o włamania do punktów gastronomicznych

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Mężczyzna w grudniu włamał się do baru z zapiekankami, a miesiąc później do podobnego lokalu. Ukradł pieniądze i napoje. 49-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  W nocy, z 8 na 9 grudnia 2020r., nieznany sprawca włamał się do jednego z barów przy Placu Wolności w Rzeszowie. Po wybiciu szyby, ze środka ukradł 100 złotych i 15 butelek różnych napojów. Miesiąc później, do podobnego włamania doszło w innym lokalu przy Placu Wolności. Wówczas sprawca skradł 66 złotych, napoje o wartości 100 złotych i telefon komórkowy. W wyniku włamania uszkodzony został baner reklamowy lokalu i wybita szyba. Straty wyceniono na kwotę tysiąca złotych.

  Sprawę włamań wyjaśniali policjanci z wydziału kryminalnego i komisariatu w Śródmieściu. Na podstawie zebranych informacji kryminalni wytypowali i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 49-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania.

  Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Policjanci przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -