0,9 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Aukcja zorganizowana przez strażaków na rzecz WOŚP

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Do zbiórki na ten cel postanowili przyłączyć się strażacy z OSP Rzeszów – Budziwój, którzy stworzyli aukcję, a wszystkie zebrane z niej środki zostaną przekazane na konto Fundacji.

  W poprzednich latach podczas finałów WOŚP spotykaliśmy się na rzeszowskim rynku, gdzie w świetnej atmosferze pokazywaliśmy nasze pojazdy i sprzęt. W tym roku wszystko wygląda nieco inaczej, ale nasze podejście do pomagania się nie zmieniło.

  – czytamy w opisie licytacji.

  Na licytację strażacy przekazali przejażdżkę wybranym wozem strażackim oraz pakiet gadżetów, takich jak m.in. kubek stworzony specjalnie z okazji 29 Finału WOŚP, kalendarz czy krówki.

  źródło: materiały organizatora

  Ten rok był przełomowy w historii jednostki pod względem doposażenia w sprzęt i pojazdy, zakupione zostały m.in. ratowniczy podnośnik koszowy oraz samochód terenowy. Zwycięzca aukcji będzie mógł obejrzeć remizę i zapoznać się z nowym sprzętem oraz działaniami strażaków. Spotkanie i przejażdżka będą możliwe do zrealizowania od kwietnia do września 2021 r.

  Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/przejazd-wozem-strazackim-i-gadzety-osp-rzeszow-10126118216

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -