środa, 7 czerwca, 2023
+

  BMW Klub Podkarpacie dla Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W niedzielę (13 grudnia) o godzinie 16 na Hali Podpromie odbyła się coroczna akcja charytatywna „Mikołaj”, zorganizowana przez BMW Klub Podkarpacie.

  To nie pierwsza akcja charytatywna, którą organizowaliśmy. Jako BMW Klub Podkarpacie organizujemy od lat spoty charytatywne oraz zbiórki dla potrzebujących. Były szlachetne paczki, była akcja „oczko dla Marcelinki”, były paczki dla bohatera, wspierające weteranów wojennych.

  – mówi Tomek, jeden z organizatorów.

  W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych, inicjatywa cieszyła się ogromną popularnością. Uczestnikami zlotu byli m.in. ABT Drift Garage, Lo-Stark Drift Team z kolejnym driftowozem BMW, grupa samochodowa Raceformers zrzeszająca fanów sportowych aut.

  Jesteśmy zżytą grupą i gdy trzeba coś zrobić lub komuś pomóc, to nikomu dwa razy nie trzeba powtarzać. Pod tym względem myślę że nie mamy sobie równych. W organizacji pomogło wiele osób. Do tego mieliśmy wsparcie innych grup motoryzacyjnych i byliśmy przygotowani na dużą ilość uczestników.

  – mówi dalej organizator.

  źródło: Fanpage BWM Klub Podkarpacie

  Akcji towarzyszyły liczne licytacje, w których można było wygrać przejazdy luksusowymi autami lub wiele nagród rzeczowych. Oprócz licytacji uczestnicy mogli kupować losy na loterie i wspierać Hospicjum poprzez wrzucanie datków do puszek.

  Na chwilę obecną wiadomo już, że wynik zbiórki jest co najmniej dwukrotnie wyższy niż ubiegłoroczny!

  Jak wyglądał spot w tym roku można zobaczyć na profilu społecznościowym BMW Klub Podkarpacie. Tutaj link do filmu: https://www.facebook.com/BmwKlubPodkarpacie/videos/2799981200276665

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com